Czy to jest ten nowy romans Meredith z "Chirurgów"? Gorąca scena seksu w zwiastunie 15. sezonu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Gotowi na sezon miłości? Gorąca scena z Meredith Grey pojawia się już w zwiastunie 15. sezonu "Chirurgów". Poza tym są nowi lekarze i inne niespodzianki.

Showrunnerka serialu "Chirurdzy", Krista Vernoff obiecała, że 15. sezon będzie skupiać się na romansach i że Meredith (Ellen Pompeo) będzie "ważną częścią sezonu miłości". Ale nie sądziliśmy, że obietnica zostanie spełniona już w zwiastunie, w którym Meredith ląduje w łóżku z DeLucą (Giacomo Gianniotti), którego awanse zresztą ostatnio odrzuciła. Letnia przerwa jak widać potrafi dużo zmienić!

Wcześniej producentka "Chirurgów" tak wypowiadała się o tym, co czeka główną bohaterkę w nowym sezonie:

- Tak, ona jest samotną matką i to komplikuje życie miłosne. I tak, jest cudotwórczynią w zawodzie chirurga, mającą nowe pomysły medyczne, które zmieniają świat. Ale też nie umawiała się z nikim, odkąd Nathan Riggs odszedł [w 13. sezonie]. A potem spotkała Nicka Marsha i ten obudził w niej pragnienie, którego nie mogła już uśpić. Pytanie w tym sezonie nie brzmi "czy Meredith Grey znajdzie znów miłość?", tylko "z kim znajdzie miłość?".

Czy tym kimś jest DeLuca? Prawdopodobnie jednak nie. Ale grunt to rozpalić fanowską wyobraźnię. Na tym zresztą nie kończą się rzeczy, na temat których możemy spekulować, bo pojawia się jeszcze Teddy (Kim Raver, która będzie w stałej obsadzie), zrzucająca bombę w postaci ciąży, a także dwaj nowi lekarze, których grają Chris Carmack i Alex Landi.

15. sezon "Chirurgów" startuje w USA w czwartek 27 września. Starsze sezony możecie u nas oglądać na kanale FOX.