"Legacies" ma datę premiery w HBO GO i polski tytuł – "Wampiry: Dziedzictwo"

"Legacies" (Fot. CW)

0

Wampirza saga trwa i ma się świetnie, a od tej jesieni wreszcie będziemy mogli ją oglądać na bieżąco w Polsce. HBO podało datę premiery serialu "Legacies" - aka "Wampiry: Dziedzictwo".

Tej jesieni w telewizji zadebiutuje "Legacies", spin-off "The Originals" i "Pamiętników wampirów", w którym zobaczymy kolejne pokolenie osób z nadprzyrodzonymi mocami. Akcja będzie się dziać w Mystic Falls, w założonej w "Pamiętnikach" The Salvatore School for the Young and Gifted. Do szkoły prowadzonej przez Alarica Saltzmana uczęszczać będzie córka Klausa Mikaelsona, 17-letnia Hope, a także bliźniaczki Alarica i Caroline, Lizzie i Josie, oraz inne dzieciaki, jak tajemniczy Landon Kirby.

Głównym motywem w ich historii będzie wewnętrzna walka dobra ze złem, toczona przez serialowe dzieciaki. Czy młode czarownice, wampiry i wilkołaki zostaną bohaterami na miarę własnych marzeń? A może wręcz przeciwnie – podążą mroczną ścieżką zgodnie ze swoją naturą? – pytają twórcy w oficjalnym opisie i zwiastunie serialu.

W "Legacies" grają m.in. Danielle Rose Russell, Jenny Boyd, Kaylee Bryant, Quincy Fouse i Aria Shaghasemi, pojawiać się też będzie Matt Davis jako Alaric. Nie spodziewajcie się Eleny Gilbert ani Damona Salvatore, ale z pewnością nie zabraknie nawiązań do wampirzego serialu-matki. Zwłaszcza że za sterami "Legacies" znajduje się ekipa "Pamiętników wampirów" i "The Originals" - Julie Plec, Brett Matthews, Leslie Morgenstei oraz Gina Girolamo.

Serial zadebiutuje w HBO GO 26 października – dzień po amerykańskiej premierze – pod polskim tytułem "Wampiry: Dziedzictwo".