Jak Michael z "The Good Place" wszystkich uratował? Zobaczcie pierwszy fragment 3. sezonu

"The Good Place" (Fot. NBC)

0

Tak jak my nie możecie się doczekać powrotu "The Good Place"? To ucieszy Was, że pierwsze minuty 3. sezonu są już dostępne w sieci. Zobaczcie przedsmak tego, co nas czeka.

Pierwszy fragment 3. sezonu "The Good Place" pokazano już wcześniej podczas Comic-Conu w San Diego, ale dopiero teraz trafił on do sieci. Dzięki temu wszyscy możemy zobaczyć, w jaki dokładnie sposób Michael (Ted Danson) zdołał dostać się na Ziemię i zmienić los czwórki swoich przyjaciół.

W kilkuminutowym sneak peeku najpierw towarzyszymy naszemu bohaterowi w zaświatach podczas spotkania z Portierem (w tej roli znany z "Glee" Mike O'Malley) – gburowatym miłośnikiem żab pilnującym przejścia na Ziemię. Ten nie wygląda na kogoś, z kim warto zadzierać, a już z pewnością nie podziela entuzjazmu Michaela wobec, cóż, wszystkiego. W końcu jednak trafiamy do naszego świata, a tam... sami zobaczcie.

Tak oto Michael stworzył nowy timeline, w którym Eleanor (Kristen Bell), Chidi (William Jackson Harper), Tahani (Jameela Jamil) i Jason (Manny Jacinto) uniknęli tragicznej (i we wszystkich przypadkach głupiej) śmierci. Przy okazji też doświadczył ziemskich cudów, jak korki, gołębie czy miejsca będące jednocześnie Pizza Hut i Taco Bell. Ależ my za nim tęskniliśmy!

Co czego jego i pozostałych bohaterów dalej, przekonamy się już wkrótce – premiera 3. sezonu "The Good Place" na Netfliksie 28 września. Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie tutaj.

  • Aga

    Czekamy <3

  • Hazel

    I haven't heard a joke in 8000 years. And I still haven't :D