Cole Sprouse wrzucił do sieci zdjęcie Lili Reinhart topless. A KJ Apa właśnie ich bezbłędnie strollował

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Czym byłaby prawdziwa przyjaźń bez odrobiny słodkiej uszczypliwości? Zobaczcie, jak KJ Apa z "Riverdale" przedrzeźnia urodzinowe zdjęcie topless Lili Reinhart.

13 września Lili Reinhart, znana jako Betty z "Riverdale", obchodziła 22. urodziny. Jest to okazja, którą większość gwiazd musi uczcić na Instagramie. I właśnie tę drogę wybrał chłopak aktorki, Cole Sprouse. Serialowy Jughead czuje się swobodnie nie tylko przed obiektywem, ale i stojąc za nim - jest całkiem dobrym fotografem. Na jego Instagramie znajdziecie mnóstwo pięknych zdjęć. Często ich bohaterką jest jego dziewczyna.

Z okazji urodzin Lili Cole opublikował jej sprytne zdjęcie topless. Dziewczyna przegląda się w lustrze, a biust zasłania ręką. "Urodziny i prezent w jednym. Moja mała muza, wszystkiego najlepszego, kochanie" - napisał.

Urodzinowe zdjęcie aktorki stało się inspiracją dla jej kolegów z planu serialu. Na instagramie Caseya Cotta (Kevin) pojawiła się fotka KJ Apy (Archie). Aktor, który przypakował do 3. sezonu "Riverdale", siedzi przed lustrem bez koszulki w identycznej co Lili pozie. "Urodziny i prezent w jednym. Moja mała muza, miłego dnia, kochanie" - brzmi delikatnie zmieniony podpis. Przyjacielski trolling level hard?

"Riverdale" wraca 10 października z premierowym odcinkiem "Labor Day". Dzień później będziecie mogli go zobaczyć w Polsce na Netfliksie.