Jenna Coleman jako matka zaginionego dziecka w "The Cry". Zobaczcie zwiastun nowego serialu BBC

"The Cry" (Fot. BBC)

Dawna towarzyszka Doktora będzie musiała zmierzyć się z największym koszmarem każdego rodzica. W "The Cry" Jenna Coleman gra matkę, która szuka dziecka – zobaczcie zapowiedź.

Nowe seriale BBC będą wyrastać tej jesieni jak grzyby po deszczu – jeśli nie wierzycie, zobaczcie, co nas jeszcze czeka. Jedną z premier, na które czekamy, jest "The Cry", 4-odcinkowy thriller z Jenną Coleman w roli Joanny, matki, desperacko poszukującej zaginionego dziecka.

Tragedia dotyka także jej męża, Alistaira (Ewen Leslie, "Top of the Lake"), który jednak reaguje na to, co się stało, z dużo większym spokojem. Na pierwszym planie jest tutaj Joanna i jej ból. Zgodnie z oficjalnym opisem od BBC, katastrofa, która ma miejsce w "The Cry", staje się katalizatorem podróży w rozpadającą się psychikę młodej kobiety, demaskującej mity i prawdy o macierzyństwie.

Twórczynią serialu, opartego na książce Jacquelin Perske z 2013 roku, jest Helen FitzGerald. W obsadzie znajdują się także Asher Keddie, Stella Gonet, Sophie Kennedy Clark, Alex Dimitriades, Markella Kavenagh i Shareena Clanton. Premiera w Wielkiej Brytanii jesienią.

REKLAMA