David Harbour ze "Stranger Things" dotrzymał słowa! Zobaczcie, jak poprowadził fankę do ślubu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Ericka Millholland, fanka serialu "Stranger Things", w styczniu poprosiła na Twitterze Davida Harboura o to, by poprowadził ją do ołtarza. Aktor postawił jeden warunek - 125 tys. retweetów. I udało się!

David Harbour znany z roli Jima Hoppera ze "Stranger Things" robi karierę nie tylko jako aktor, ale i gwiazdor spełniający marzenia fanów. W styczniu bieżącego roku został zapytany o to, za ile retweetów pojawiłby się na szkolnej sesji zdjęciowej swojej fanki. Odpowiedź brzmiała 25 tysięcy, a efekt wspólnych zdjęć zadowolił nie tylko licealistkę, ale i cały internet.

Gdy kilka dni później kolejna fanka, Ericka Millholland ze Springfield w Illinois, zapytała aktora, czy nie zechce we wrześniu poprowadzić ją do ołtarza, stawka retweetów wzrosła do 125 tysięcy. Aktor jasno sprecyzował wymagania, obiecał, że przeczyta również list miłosny i zje pierwszy kawałek ciastka. O ile oczywiście w wypełnieniu obietnicy nie przeszkodzą mu zdjęcia do 3. sezonu "Stranger Things".

Mamy wrzesień, 132 tysiące udostępnień pod postem i Davida Harboura na weselu Ericki. Oczywiście w stroju Jima Hoppera.

- Hej, internecie. Wiem, że upłynęło trochę czasu. Wycofałem się. Potrzebowałem przestrzeni. Prawdopodobnie zrozumiecie. Ale w międzyczasie cały czas myślałem o tobie i o tych wszystkich retweetach. Zatem ja i kilka osób ze Springfield w Illinois dotrzymaliśmy obietnicy, którą złożyliśmy kilka miesięcy temu - napisał David, udostępniając zdjęcie z wesela na swoim Twitterze.

Choć panna młoda jest wielką fanką "Stranger Things", wybranek jej serca, nigdy nie widział serialu. "Zamierzam usiąść i zmusić go do obejrzenia" - obiecała Erica.