"Dynastia" przedstawia prawdziwą Cristal Flores – zobaczcie plakat 2. sezonu

"Dynastia" (Fot. CW)

0

Nie jesteśmy już pewni, co się porobiło z tą "Dynastią", ale pojawił się plakat 2. sezonu serialu. A na nim Cristal, ale nie ta, którą grała Nathalie Kelley.

Nowa "Dynastia" próbuje przebić starą pod względem liczby szalonych twistów i idzie jej to całkiem nieźle. Twórcy serialu już w wakacje zapowiadali, że w 2. sezonie pojawi się "prawdziwa Cristal", w którą wcieli się Ana-Brenda Contreras. Nathalie Kelley, grająca małżonkę Blake'a Carringtona w 1. sezon, już do serialu nie wróci.

Być może to wielkie oszustwo, nie wiemy tego, ale wiemy, że telewizja CW właśnie wypuściła plakat 2. sezonu "Dynastii", na którym obok Carringtonów – Elizabeth Gillies jako Fallon, Nicollette Sheridan jako Alexis i Granta Show w roli Blake'a – mamy właśnie nową Cristal, Anę-Brendę Contreras. Hasło zapowiada kolejną wojnę w rodzinie, tym razem o testament.

Bohaterka grana przez Nathalie Kelley została postrzelona w finale 1. sezonu, a następnie uwięziona w płonącym domu. O tym, że jej powrotu nie mamy co się spodziewać, poinformowała sama aktorka, która już w czerwcu zdradziła, że nie wraca na plan serialu do Atlanty. Nie była pewna, co się stało z jej postacią – czy została zabita, czy może zapadła w śpiączkę, jak to często w operach mydlanych bywa.

Mark Pedowitz, prezes telewizji CW, ogłosił oficjalnie zmianę podczas letniego TCA Press Tour i wyjaśnił, że decyzję podjęto w połowie 1. sezonu z "powodów kreatywnych". "To szalona opera mydlana. Takie rzeczy się dzieją w operach mydlanych" – mówił Pedowitz.

"Dynastia" wraca z 2. sezonem 12 października, a tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się prawdziwa Cristal.

dynasty-435