8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kroniki Times Square" (Fot. HBO)

"Kroniki Times Square" z zamówieniem na 3. sezon. "Veronica Mars" powróci w 2019 roku na Hulu. AMC kasuje "Dietland". A oprócz tego "Doktor Who", "Supernatural" i nie tylko.

1. Koniec "Kronik Times Square" po 3. sezonie. "Kroniki Times Square" dostały zamówienie na 3. sezon, który będzie już finałowy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców. O tym, jak wygląda plan Davida Simona na całość, pisaliśmy tutaj.

2. "Veronica Mars" powróci w 2019 roku na Hulu. Hulu oficjalnie zamówiło 8 odcinków nowego sezonu "Veroniki Mars", które zobaczymy w 2019 roku. Mars Investigations rozwiązywać będzie sprawę seryjnego mordercy, który zabija studentów, imprezujących w Neptune podczas wiosennych ferii. Sprawa będzie rozłożona na cały sezon i zobaczymy w niej świat zamożnych elit, skonfrontowany z życiem klasy robotniczej. Scenariusz pilota pisze twórca serialu, Rob Thomas, który zapowiedział przeskok czasowy i powrót do korzeni hardcore So-Cal noir.

3. AMC kasuje "Dietland". 10 odcinków i koniec – 2. sezonu "Dietland" nie będzie.

4. Netflix zamawia 2. sezon "Sacred Games". Hinduski serial Netfliksa powróci z 2. sezonem.

5. Zwiastun 14. sezonu "Supernatural". Serial wraca 11 października.

6. Jeremy Davies w crossoverze Arrowverse. Aktor znany z "Lost" zagra czarny charakter – Johna Deegana, lekarza ze szpitala psychiatrycznego Arkham.

7. Chris Evans w serialu limitowanym platformy Apple. Chris Evans zagra główną rolę w thrillerze "Defending Jacob" na podstawie książki Williama Landaya z 2012 roku. Bohaterem jest prawnik Andy Barber (Evans), którego 14-letni syn, Jacob, zostaje oskarżony o morderstwo. Serial tworzy Mark Bomback ("Planeta Małp").

8. "Doktor Who" z nowym zwiastunem. Trzynasta Doktor rusza do akcji, a showrunner serialu Chris Chibnal obiecuje mniej Cybermanów i Daleków, a więcej nowych potworów.

REKLAMA