Kiedy zakończą się "Chirurdzy"? Ellen Pompeo sugeruje, że 16 sezonów może już wystarczyć

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Czy medyczny tasiemiec Shondy Rhimes kiedykolwiek się skończy? Ellen Pompeo, która gra Meredith Grey od 2005 roku, powiedziała, że nie miałaby nic przeciwko zmianom.

"Chirurdzy" zaczynają tej jesieni 15. sezon, z oryginalnej obsady nie został już prawie nikt, a jednak końca wciąż nie widać na horyzoncie. Choć... może jednak? Ekipa serialu to główni bohaterowie najnowszego wydania "Entertainment Weekly". Fani mogą kupić magazyn z jedną z serialowych okładek, a także przeczytać rozmowy z aktorami i twórcami, w których pojawiła się ciekawa sugestia.

Dziennikarze pisma zapytali grającą główną rolę Ellen Pompeo, czy planuje pozostać w "Chirurgach" po 16. sezonie, kiedy to kończy się jej kontrakt. Aktorka delikatnie zasugerowała, że być może już przyszedł czas na zmiany:

- Oczywiście nie jestem w tej chwili przygotowana, żeby wygłosić jakieś formalne obwieszczenie na temat mojej przyszłości w serialu, ale naprawdę czuję, że opowiedzieliśmy już większość historii, które możemy opowiedzieć. Najwyższy czas, żebym coś zmieniła. Zdecydowanie szukam jakiejś zmiany.

Czy to znaczy, że Pompeo odejdzie po 16. sezonie? A może po prostu serial zostanie wtedy zakończony? Nie wiemy tego w tym momencie. Ale wiemy, że twórczyni serialu Shonda Rhimes – która w poprzednim sezonie oddała prowadzenie produkcji w ręce Kristy Vernoff – napisze ostatni odcinek.

- Pisałam zakończenie serialu przynajmniej sześć razy. Ale po prostu nie kończymy. Zawsze kiedy myślałam "Tak serial powinien się skończyć", szliśmy po prostu dalej, więc przestałam już to robić. I teraz już nie wiem, jak zakończę serial - oznajmiła Rhimes.

Na razie przed nami 15. sezon "Chirurgów", który z pewnością nie będzie ostatni. Spodziewajcie się w nim romansów i lżejszego tonu niż ostatnio. Start w USA w czwartek 27 września.