Oficjalny opis premiery 3. sezonu "Riverdale". Co się wydarzy w odcinku "Labor Day"?

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Były spoilery, zwiastuny i zdjęcia z planu, teraz przychodzi pora na oficjalny opis pierwszego odcinka 3. sezonu "Riverdale". Co się wydarzy w "Labor Day"?

Telewizja CW robi wszystko, by temperatura wokół nadchodzącego 3. sezonu "Riverdale" nie opadła nawet na chwilę. Wiemy już, że Archie (KJ Apa) opuści areszt w 36. odcinku serialu, czyli właśnie podczas premiery nowej serii, teraz dochodzą do tego kolejne szczegóły. Czego dowiadujemy się z opublikowanego przez CW streszczenia?

Pierwszy odcinek 3. sezonu "Riverdale" będzie skupiał się na Archie'em, który trafił za kratki pod niesłusznie postawionym zarzutem popełnienia morderstwa. Na sali rozpraw chłopak zaskoczy ławę przysięgłych nietypową prośbą. Opowie o tym, jak chciałby spędzić ostatnie dni lata.

Opublikowane wcześniej zdjęcia z wypadu nad jezioro, w którym udział bierze nie kto inny jak Archie, jego dziewczyna Veronica (Camila Mendes) oraz zaprzyjaźniona z nimi para w postaci Bughead, czyli Betty Cooper (Lili Rienhart) i Jugheada Jonesa (Cole Sprouse), prawdopodobnie świadczą o tym, że ława przysięgłych przychyliła się do prośby oskarżonego.

Idźmy dalej, ze streszczenia wynika, że "Betty będzie zmuszona poradzić sobie ze swoimi problemami po konfrontacji z Alice (Mädchen Amick) i Polly (Tiera Skovbye), która ukrywa bardzo mroczne tajemnice." Tutaj możemy obstawiać, że chodzi o sektę, do której już należy siostra Betty, a do której przystąpi także jej mama.

Veronica będzie prosić swojego ojca Hirama (Mark Consuelos) o to, by pomógł Archie'emu przed ogłoszeniem wyroku, a Judhead poprowadzi gang Serpents do ataku na Ghoule.

W pierwszym odcinku zobaczymy również Cheryl (Madelaine Petsch), Hermione Lodge (Marisol Nichols), Freda Andrewsa (Luke Perry), Josie (Ashleigh Murray), FP (Skeet Ulrich), Kevina (Casey Cott), Reggie'ego (Charles Melton) i Toni Topaz (Vanessa Morgan).

Pierwszy odcinek 3. sezonu "Riverdale" nosi tytuł "Labor Day" i będziecie mogli go obejrzeć na Netfliksie 11 października.