Kolejna osoba opuszcza stałą obsadę "The Affair". Z czwórki zostanie już tylko dwoje w finałowym sezonie

"The Affair" (Fot. Showtime)

5. sezon "The Affair" będzie zupełnie inny niż dotychczasowe. Stała obsada serialu prawdopodobnie pomniejszy się o kolejną osobę, za którą będziemy tęsknić.

To już koniec romansu dla kolejnej osoby ze stałej obsady "The Affair". Jak donosi ET Online, Joshua Jackson nie wróci do serialu telewizji Showtime, a w każdym razie nie w pełnym wymiarze.

Informacja nie jest oficjalna – pochodzi z anonimowego źródła, które twierdzi, że jeśli odtwórca roli Cole'a Lockharta pojawi się w finałowym sezonie, to tylko na jeden odcinek. O to, żeby Jackson pojawił się jeszcze w "The Affair" choć na chwilę, walczy ponoć sama twórczyni serialu, Sarah Treem. To samo źródło zdradziło, że aktor chciał odejść z serialu po 3. sezonie, ale zgodził się występować w czwartym, kiedy usłyszał, co się będzie w nim działo.

A działo się bardzo dużo, bo obsadę serialu opuściła Ruth Wilson, z której postacią, Alison Bailey, pożegnaliśmy się w dramatycznych okolicznościach. Dramatyczne było też odejście aktorki, która sugerowała, że za kulisami wydarzyło się coś, o czym nie może mówić.

Telewizja Showtime odpowiedziała na to oświadczeniem od twórców, w którym przeczytaliśmy: "Nie możemy wypowiadać się za Ruth, ale przed 4. sezonem wszyscy byliśmy zgodni, że historia tej bohaterki dobiega końca".

Czy "The Affair" bez Cole'a i Alison ma sens, dowiemy się w przyszłym roku, kiedy to serial powróci z finałowym sezonem.

REKLAMA