Kristen Bell czyta tweety Donalda Trumpa głosem Plotkary. Pasuje idealnie!

"Late Night with Seth Meyers" (Fot. NBC)

Jak zamienić tweety Donalda Trumpa w coś absolutnie uroczego? To proste – wystarczy poprosić Kristen Bell, by przeczytała je głosem Plotkary. Zobaczcie świetne efekty.

Kristen Bell to dla jednych przede wszystkim "Weronika Mars" (do której roli zresztą aktorka wkrótce powróci), dla innych Eleanor z "The Good Place", a jeszcze dla innych głos tytułowej "Plotkary", który towarzyszył serialowi CW przez 6 sezonów. Głos na tyle charakterystyczny, że trudno go pomylić z jakimkolwiek innym, zwłaszcza gdy czyta złośliwe docinki. Ot na przykład takie, jakich pełno na twitterowym profilu Donalda Trumpa.

Tak, dobrze przeczytaliście. Na absolutnie uroczy pomysł, by zamienić Trumpowe komentarze w plotkarskie teksty zakończone obowiązkowym "XOXO, Gossip Girl" wpadł Seth Meyers, a resztę zrobiła już oczywiście fantastyczna Kristen Bell. Sami zobaczcie.

"To naprawdę brzmi jak teksty pisane do serialu" – powiedziała Bell i musicie przyznać, że ma stuprocentową rację. Zwłaszcza w ostatnim przypadku, gdy w złośliwym i bardzo pasującym do aktualnego prezydenta USA stylu dopiekła samemu Sethowi Meyersowi. No przecież to klasyczna Plotkara!

REKLAMA