36 serialowych powrotów, które będą w październiku

"Daredevil" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Do 21 serialowych nowości z października, które przedstawiliśmy wczoraj, dorzucamy całe mnóstwo powrotów. A wśród nich "The Walking Dead", "Daredevil", "Making a Murderer" i "Riverdale".

"The Man in the High Castle" (sezon 3) - 5 października na Amazonie

W 3. sezonie "The Man in the High Castle", który od dziś jest dostępny na Amazon Prime Video, Amerykanie staną do walki przeciwko okupującym ich kraj nazistom, a serial skieruje się jeszcze mocniej w stronę fantastyki. Bohaterowie odkryją anomalie w czasie i przestrzeni, uświadamiając sobie istnienie alternatywnych rzeczywistości – w tym również takiej, w której Rzesza nie wygrała II wojny światowej.

Ponadto Juliana (Alexa Davalos) odkryje groźny plan nazistów dotyczący ostatecznej dominacji, a Smith (Rufus Sewell) dostrzeże, że jego rodzinie wciąż grozi niebezpieczeństwo. Tymczasem Rzesza stosuje odwet wobec Japońskich Stanów Pacyfiku – gdy wzrasta napięcie, Tagomi (Cary-Hiroyuki Tagawa) chce wynegocjować pokój. Prześladowany wspomnieniami Kido (Joel de la Fuente) szuka dawnych wrogów.

Do stałej obsady w 3. sezonie dołączy Jason O'Mara ("Agenci "T.A.R.C.Z.Y."), wcielając się w Wyatta Price'a, Irlandczyka, który w czasie wojny przyleciał z rodziną do Nowego Jorku i musiał uciekać na Zachód przed nazistami. Teraz mieszka w strefie neutralnej. Ponadto pojawią się także John Hans Tester jako Josef Mengele i William Forsythe jako J. Edgar Hoover, a także m.in. Laura Mennell, Eijiro Ozaki i David Furr. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA