21 nowych seriali, które zobaczymy w październiku

"Nawiedzony dom na wzgórzu" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Serialowe szaleństwo nie zwalnia tempa – w październiku czeka nas aż 21 premier. W tym "The Romanoffs", "Nawiedzony dom na wzgórzu", "Chilling Adventures of Sabrina" i aż trzy polskie produkcje.

"Szkoła dla elity" - 5 października na Netfliksie

Druga oryginalna produkcja Netfliksa rodem z Hiszpanii to młodzieżowy serial z nutą kryminału. Akcja będzie się rozgrywać w Las Encinas, najbardziej elitarnej hiszpańskiej szkole, gdzie uczą się nastolatki z wyższych sfer. Gdy decyzją lokalnych władz trafia tam trójka dzieciaków z klasy robotniczej, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi, dochodzi do konfliktu klasowego, ten zaś doprowadza do morderstwa. Co się stało i kto ma krew na rękach?

W serialu grają aktorzy znani z "Domu z papieru": María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente, u których boku pojawią się Itzan Escamilla ("Telefonistki"), Miguel Bernardeau ("Ola de Crímenes"), Arón Piper ("15 Years and One Day"), Ester Expósito ("Estoy Vivo"), Mina El Hammani ("El Príncipe – dzielnica zła"), Álvaro Rico ("Velvet Collection") i debiutujący Omar Ayuso. W jednej z ról zobaczymy także popularną aktorkę i piosenkarkę z Meksyku – Dannę Paolę.

Twórcami "Szkoły dla elity" są hiszpańscy scenarzyści Carlos Montera ("Física o química", "Krawcowa z Madrytu") i Darío Madrona ("Geneza", "Los Protegidos"). Reżyserują Ramón Salazar ("Trzy metry nad niebem") i Dani de la Orden ("El Mejor Verano de mi vida"). 1. sezon będzie liczyć 8 odcinków. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA