Poznajcie głównego przeciwnika Daredevila z 3. sezonu. Wilson Bethel jako słynny łotr w nowym zwiastunie

"Daredevil" (Fot. Netflix)

Aktor znany z "Hart of Dixie" wcieli się w agenta FBI, który został Bullseye'em. Zobaczcie nowy zwiastun 3. sezonu "Daredevila" z ikonicznym czarnym charakterem.

Podczas nowojorskiego Comic-Conu pojawiła się jeszcze jedna zapowiedź serialu "Daredevil". Jej bohaterem jest agent FBI Benjamin Poindexter (Wilson Bethel), który przemieni się w marvelowskiego złoczyńcę zwanego Bullseye.

Dex będzie głównym czarnym charakterem w 3. sezonie. Twórcy zapowiedzieli, że poznamy całą jego historię i dowiemy się, jak zmieniły go psychologiczne manipulacje Wilsona Fiska i uczyniły tym, kim się w końcu stał. Bethel z kolei dodał, że relacja tej dwójki będzie naprawdę dziwna i pokręcona.

Możemy też chyba bezpiecznie założyć, że to właśnie agent Poindexter pojawił się w głównym zwiastunie sezonu, przedstawiając się jako Daredevil.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 3. sezonie "Daredevila" zobaczymy, jak niewidziany od dawna Matt Murdock (Charlie Cox) powraca, choć daleko mu będzie do szczytu formy. Nasz bohater nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem.

Kiedy jednak z więzienia wychodzi jego arcywróg Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), Matt musi zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

Premiera 3. sezonu "Daredevila" 19 października w serwisie Netflix.

REKLAMA