"Detektyw" – zobaczcie zdjęcia z 3. sezonu serialu. Kiedy premiera w HBO?

"Detektyw" (Fot. HBO)

0

"Detektyw", kryminalna antologia HBO, wraca z 3. sezonem i Mahershalą Alim w roli głównej. Mamy kilka nowych zdjęć, znamy także dokładną datę premiery.

Głównym bohaterem 3. sezonu "Detektywa" będzie detektyw Wayne Hayes (w tej roli zdobywca Oscara Mahershala Ali) z Arkansas, którego historię zobaczymy w różnych okresach czasowych – akcja będzie się rozgrywać na przestrzeni trzech dekad. Dotyczyć zaś będzie makabrycznej zbrodni, do której doszło przed laty w sercu Krainy Ozark, i która rzuciła cień na życie bohatera.

Stephen Dorff ("Star") zagra jego partnera, Rolanda Westa, a Carmen Ejogo ("Selma") wcieli się w Amelię Reardon, nauczycielkę z Arkansas. Z kolei Ray Fisher ("Liga Sprawiedliwości") wcieli się w syna głównego bohatera. W obsadzie są jeszcze m.in. Scoot McNairy ("Halt and Catch Fire"), Mamie Gummer ("The Good Wife"), Sarah Gadon ("Alias Grace") i Jodi Balfour ("Rellik").

Twórcą, scenarzystą i showrunnerem serialu jest Nic Pizzolatto, który zadebiutuje w tym sezonie także w roli reżysera. Oprócz niego reżyserują również Daniel Sackheim i Jeremy Saulnier.

Premiera 3. sezonu "Detektywa" w HBO i HBO GO 14 stycznia. Tutaj znajdziecie pierwszą zapowiedź, a poniżej możecie obejrzeć porcję nowych zdjęć.

detektyw1

detektyw2

detektyw3

detektyw4

detektyw5

detektyw6