Największy wróg Daredevila powraca. Wilson Fisk bohaterem nowej zapowiedzi 3. sezonu

"Daredevil" (Fot. Netflix)

0

Tęskniliście za Kingpinem? Bo my tak i to bardzo. Charyzmatyczny czarny charakter pojawi się ponownie w 3. sezonie "Daredevila" i będzie jeszcze groźniejszy niż do tej pory.

W 3. sezonie "Daredevila" tytułowy bohater będzie miał pełne ręce roboty. Oprócz niejakiego Benjamina Poindextera (Wilson Bethel), którego poznaliśmy nieco lepiej za sprawą poprzedniej zapowiedzi, przyjdzie mu się bowiem ponownie zmierzyć ze swoim najgroźniejszym przeciwnikiem – Wilsonem Fiskiem (Vincent D'Onofrio).

Ten, po pobycie w więzieniu, przez który zabrakło go w większej roli w 2. sezonie, wyszedł na wolność, ale bynajmniej nie wygląda na kogoś, kto przeszedł resocjalizację. Wręcz przeciwnie, Fisk poszedł na układ w z FBI i z pewnością nie zapomniał o człowieku, który wsadził go za kratki. A to zapowiada ogromne kłopoty dla Matta i spore emocje dla nas.

Bo tak jak mówi Charlie Cox w nowym materiale zapowiadającym 3. sezon, samo wspomnienie Fiska budzi przerażenie. Nic więc dziwnego, że nasz bohater chce powstrzymać Kingpina raz na zawsze. Ale czy coś takiego jest w ogóle możliwe, gdy przeciwnik wciąż wyprzedza go o kilka kroków?

Oprócz wypowiedzi aktorów i showrunnera Erika Olesona, w materiale jest też kilka nowych scen, pokazujących, że Kingpin będzie pałał żądzą zemsty, a nas czeka wyjątkowo mroczny sezon.

Według oficjalnego opisu, zobaczymy tu, jak niewidziany od dawna Matt Murdock powraca, choć daleko mu będzie do szczytu formy. Nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Gdy jednak z więzienia wyjdzie Wilson Fisk, będzie musiał zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

Premiera 3. sezonu "Daredevila" 19 października w serwisie Netflix.