10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Powiększa się obsada 5. sezonu "Peaky Blinders". Vinessa Vidotto w ekipie "Lucyfera". "Nielegalni" od dziś w Canal+. Nowa zagadka od Michaela Ausiello. A oprócz tego "Veep", "Search Party" i nie tylko.

1. Nowa zagadka od Michaela Ausiello: szykujcie się na czyjeś odejście. TVLine opublikowało w tym tygodniu nowy Blind Item: członek bądź członkini oryginalnej obsady serialu dramatycznego, który jest emitowany od lat, odejdzie z hukiem pod koniec sezonu. Chodzi o produkcję telewizji ABC, CBS, FOX-a, NBC lub CW.

2. Powiększa się obsada 5. sezonu "Peaky Blinders". Do obsady 5. sezonu "Peaky Blinders" dołączyła cała grupka aktorów: Sam Claflin ("Igrzyska śmierci"), Brian Gleeson ("Mother!"), Neil Maskell ("Happy New Year"), Kate Dickie ("The Cry"), Cosmo Jarvis ("Calm With Horses"), Emmett J Scanlan ("Safe"), Elliot Cowan ("The Spanish Princess"), Charlene McKenna ("Ripper Street"), Andrew Koji ("Warrior") i Daryl McCormack ("A Very English Scandal"). Opisów postaci w tym momencie jeszcze brakuje.

3. Ruszyły zdjęcia do 10. sezonu "Curb Your Enthusiasm". Serial Larry'ego Davida wróci w 2019 roku.

4. Vinessa Vidotto w obsadzie "Lucyfera". Vinessa Vidotto dostała powracającą rolę Remiel, młodszej siostry Amenadiela (D.B. Woodside).

5. "Nielegalni" od dziś w Canal+. Serial szpiegowski na podstawie powieści Vincenta V. Severskiego startuje 21 października o godz. 21:30 w ramach pasma odkodowanego Canal+. Premiera będzie składać się z dwóch odcinków. Pierwsze trzy odcinki już są dostępne w nc+ GO, a poza tym "Nielegalnych" będzie też można oglądać na innych platformach. Instrukcję, jak oglądać serial, znajdziecie tutaj wraz z naszym rankingiem seriali o szpiegach.

6. Julia Louis-Dreyfus mówi, że nie rozważała rezygnacji z "Veepa". Julia Louis-Dreyfus powiedziała, że po tym jak zdiagnozowano u niej raka, ani przez chwilę nie myślała, żeby porzucić "Veepa". Pierwotnie nawet chciała nakręcić finałowy sezon pomiędzy dwiema rundami chemioterapii, ale okazało się, że nie była jednak w stanie. Zdjęcia trwają teraz, a premiery możemy spodziewać się wiosną.

7. Louie Anderson w 3. sezonie "Search Party". Louie Anderson dołączył do obsady 3. sezonu "Search Party" jako oldskulowy prawnik z Chicago.

8. Wiemy, jaki program zostanie pokazany w tym sezonie po finale Super Bowl. Niestety, nie będzie to serial – CBS zdecydował się wypromować nowy talent show "The World’s Best".

9. Amerykańska "Utopia" ma już reżysera. Serial Amazona, będący nową wersją brytyjskiego hitu, wyreżyseruje Toby Haynes ("Doctor Who"). Scenarzystką jest Gillian Flynn, autorka książki "Ostre przedmioty".

10. Zwiastun 4. sezonu "Legends of Tomorrow". Serial wraca jutro, a tymczasem zobaczcie, co się będzie działo w nowym sezonie.

REKLAMA