Nowe życie "The Marvelous Mrs. Maisel" – jest pełny zwiastun i data premiery 2. sezonu

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

0

"The Marvelous Mrs. Maisel" powraca w glorii i chwale – zobaczcie absolutnie cudowny zwiastun 2. sezonu serialu Amazona. Kiedy premiera nowych odcinków?

"Rok temu skończyło się moje stare życie i zaczęło nowe" – oświadcza Miriam 'Midge' Maisel (Rachel Brosnahan) w pełnym zwiastunie 2. sezonu swojego serialu. W podobny sposób mogą się wypowiadać jego twórcy, bo produkcja Amazona to już nie jeden z wielu seriali, ale dumny zdobywca ośmiu nagród Emmy, o czym wszem i wobec się nam tu oznajmia. Nie wygląda jednak, by ten triumf miał tu cokolwiek zmienić. No chyba że na lepsze.

Zapowiedź wygląda bowiem tak samo czarująco jak zawsze, ponownie przenosząc nas do Nowego Jorku z końca lat 50. ubiegłego wieku. Midge spotykamy tam, gdzie ostatnio kończyliśmy, a więc w momencie, gdy jej komediowa kariera zaczyna nabierać rozpędu. Ale z rosnącą popularnością wiążą się też niedogodności. Midge odczuje choćby skutki spektakularnego ataku na Sophie Lennon, dowie się także na własnej skórze, jak w branży rozrywkowej traktuje się kobiety.

A do tego dochodzi jeszcze życie prywatne, bo coraz bardziej ciąży naszej bohaterce presja związana z nieujawnianiem niczego rodzinie. O karierze Midge w stand-upie jak na razie wie tylko jej były mąż, rodzice za to wciąż mają dla niej rady w stylu "Wyjdź za kogoś i wszystko się ułoży". W końcu jednak jej wybory zaczną mieć wpływ na wszystkich dookoła.

Jak widać po zwiastunie, "The Marvelous Mrs. Maisel" nie straciło ani grama ze swego uroku. Wciąż jest bajecznie kolorowe, pełne szalonej energii i ciętych dowcipów. A na tym się nie skończy, bo jak wiemy z poprzedniej zapowiedzi, twórcy zamierzają nas w tym sezonie zabrać również do Borscht Belt.

Oprócz Rachel Brosnahan w kolejnej odsłonie serialu powrócą także Alex Borstein, Michael Zegen, Tony Shalhoub, Kevin Pollak, Marin Hinkle i Luke Kirby. Nowy sezon będzie liczył 10 odcinków, a ich premiera w serwisie Amazon Prime Video już 5 grudnia.

marvelousmrsmaisel-plakat