Liczyliście na pośladki Lucyfera w 4. sezonie? Tom Ellis mówi, jak zmieni się serial na Netfliksie

"Lucyfer" (Fot. FOX)

4. sezon "Lucyfera" będzie różnić się od poprzednich. Serial nie tylko został przejęty przez Netfliksa i będzie o połowę krótszy, ale wszystko wskazuje na to, że na ekranie często będą gościć pośladki Toma Ellisa.

Gdy "Lucyfer" trafił z rąk telewizji FOX pod nieco bardziej wyzwolone skrzydła Netfliksa, pewne było, że w końcu showrunner serialu, Joe Henderson, spełni swoje marzenie dotyczące pokazania pośladków Toma Ellisa na małym ekranie.

Jednak z wypowiedzi aktora odgrywającego rolę seksownego Diabła wynika, że jego pośladki nie tylko będą miłym akcentem w 4. sezonie serialu, ale... mogą go zdominować.

- Musieliśmy być ostrożni, ponieważ nie chcieliśmy za bardzo zmieniać serialu - ludzie go naprawdę lubili. Były jednak pewne ograniczenia, których musieliśmy przestrzegać, pracując dla telewizji ogólnodostępnej, co oznaczało, że nie mogliśmy robić wielu rzeczy, które chcieliśmy zrobić.

Dlatego możliwe, że takie rzeczy, jak moje pośladki, których do tej pory nie mogłem pokazać w serialu, mimo że wiele osób chciało je zobaczyć, pojawią się na ekranie w nowym sezonie. Będzie wiele ujęć z moim tyłkiem, zwłaszcza po scenie, którą niedawno kręciliśmy.

Pragnę także podkreślić, że jednym z powodów, dla których ludzie polubili ten serial, był fakt, że nie szliśmy na całość. Chodziło o sugestie, wymigiwanie się, bycie zawadiackim, ale nie wulgarnym i dlatego wciąż jesteśmy ostrożni i nie zamierzamy wprowadzać wulgarności. Wszystko jest tu wyważone - powiedział aktor na Comic Conie.

Joe Henderson chciał odsłonić pośladki Toma, widzowie chcieli je zobaczyć, z kolei sam aktor wydaje się być chętny je pokazać. Widok ten może być bardzo apetyczny, biorąc pod uwagę, że odtwórca roli Lucyfera ostro przypakował do rozbieranych scen.

Pośladki Lucka nie będą jedyną nowością w nowym sezonie serialu. Będzie nią też zmniejszona z 22 do 10 liczba odcinków. Aktualnie trwają zdjęcia do 4. sezonu "Lucyfera".

REKLAMA