Jak wygląda "Gra o tron" od kulis? Zobaczcie zdjęcia – zielony "smok" Daenerys, upadek Tommena i nie tylko

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Ani Nocny Król, ani smoki nie są takie straszne w otoczeniu green screenów, zaś Cersei potrafi ładnie się uśmiechać. Zobaczcie foty zza kulis "Gry o tron" opublikowane przez "Entertainment Weekly".

Choć do premiery finałowego sezonu "Gry o tron" zostało jeszcze mnóstwo czasu, magazyn "Entertainment Weekly" właśnie temu serialowi poświęcił najnowsze wydanie. Pojawiło się pierwsze nowe zdjęcie i spoilery, informacje o jeszcze większej bitwie itd. A do tego opublikowano mnóstwo zakulisowych zdjęć z różnych sezonów.

Całą galerię znajdziecie tutaj – jest jeszcze Jon Snow pośród śniegów, Boltonowie, trening Aryi i nie tylko. A poniżej możecie zobaczyć sparing Aryi z Brienne, Varysa dbającego, żeby Cersei wyglądała bez zarzutu, upadek Tommena z okna, Tyriona oglądającego bitwę w "Spoils of War", Nocnego Króla i oczywiście mechanicznego zielonego "smoka" Dany.

8. sezon "Gry o tron" wyląduje w HBO w pierwszej połowie 2019 roku, a tymczasem warto zrobić powtórkę. Wszystkie dotychczasowe sezony serialu są dostępne w HBO GO.

got08

got01

got02

Season 7 Episode 4Behind the ScenesPeter Dinklage as Tyrion Lannister

got04

got05

got06

Vladimir Furdik as the Night King Behind the Scenes

Advertisement