Co dalej w "The Walking Dead"? Nowe postaci i odmienieni bohaterowie na zdjęciach

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Wraz z odejściem Andrew Lincolna, "The Walking Dead" wkroczyło w zupełnie nową epokę. Widać to po zdjęciach z kolejnych odcinków – niektórzy z bohaterów bardzo się zmienili.

"The Walking Dead" przechodziło już różne etapy oraz mniejsze i większe zmiany, ale takiej rewolucji jeszcze nie było. Po ostatnim odcinku Ricka Grimesa (który wcale nie okazał się końcem jego historii), twórcy zafundowali nam aż sześcioletni przeskok w czasie, co oznacza, że zmiany w serialu powinny być teraz widoczne gołym okiem. I rzeczywiście tak jest.

Zdjęcia z kolejnych odcinków pokazują, jak przez kilka lat zmienili się bohaterowie i w niektórych przypadkach nie mówimy tylko o kosmetyce. Począwszy rzecz jasna od Judith Grimes (Cailey Fleming), którą zobaczyliśmy już w epilogu 5. odcinka. Dotąd nieodgrywająca większej roli dziewczynka teraz ma już 10 lat i świetnie posługuje się rewolwerem, a do tego nosi jeszcze katanę i obowiązkowy kapelusz odziedziczony po zmarłym bracie.

thewalkingdead12

thewalkingdead17

Zmiany zaszły jednak również u pozostałych. Tylko spójrzcie na bujną fryzurę Carol (Melissa McBride) czy mechaniczną rękę Aarona (Ross Marquand). Nawet Eugene (Josh McDermitt) wygląda poważniej. A co może oznaczać ta zamyślona mina Negana (Jeffrey Dean Morgan)?

thewalkingdead8

thewalkingdead19

thewalkingdead9

thewalkingdead10

thewalkingdead11

thewalkingdead13

thewalkingdead15

thewalkingdead18

Jakie dokładnie niebezpieczeństwa będą teraz czyhać na bohaterów, dopiero się przekonamy. Wiemy, że na początek przyjdzie im się spotkać z grupą zupełnie nowych postaci, których Judith uratowała przed zombie. Kim są i czy stanowią zagrożenie? Oto krótkie opisy i zdjęcia opublikowane przez "Entertainment Weekly".

Magna to twarda jak skała i posługująca się nożem kobieta, która wybrała życie w drodze. Wcielająca się w nią Nadia Hilker opisuje ją jako "nieprzewidywalne zwierzę" – niebezpieczne, ale także opiekuńcze, zwłaszcza wobec swoich ludzi. Nikt nie powinien czuć się przy niej zbyt komfortowo, ani uważać, ze można ją łatwo rozgryźć.

thewalkingdead1

Yumiko (Eleanor Matsuura) to dziewczyna Magny i nieustraszona wojowniczka, świetnie posługująca się łukiem. Jest lojalna wobec reszty grupy, którą uważa za swoją rodzinę i zrobi wszystko, żeby zapewnić im bezpieczeństwo.

thewalkingdead3

Luke (Dan Fogler) to znużony ciągłą walką ocalały, który uważa, że w grupie jest bezpieczniej. Ceni piękno i nadzieję, a także stara się zachować człowieczeństwo w tym szalonym świecie.

thewalkingdead4

Connie (Lauren Ridloff) to zaprawiona w przetrwaniu kobieta, która potrafi świetnie odczytywać ludzi, sytuacje i niebezpieczeństwa. Jest głucha i porozumiewa się za pomocą języka migowego. Ma jednak bardzo czułe pozostałe zmysły, co w postapokaliptycznym świecie stało się jej mocną stroną i uczyniło z niej oczy grupy.

thewalkingdead5

Kelly (Angel Theory) – zawsze czujna i opiekuńcza siostra Connie. Bywa uparta, ale także pełna współczucia, no i potrafi porządnie skopać tyłki, gdy zajdzie taka potrzeba. Niedosłysząca i najmłodsza z całej grupy, do której wprowadza równowagę.

thewalkingdead6

thewalkingdead7

Kolejne odcinki "The Walking Dead" można oglądać w FOX-ie w poniedziałki o godz. 3:30 rano i 22:00.

REKLAMA