Ród Targaryenów doczekał się własnych adidasów. Jak wyglądają?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

"Gra o tron" wkroczyła już do naszych barków w postaci piwa i whisky z Białym Wędrowcem na etykiecie. Teraz nadchodzi pora, żeby wypełniła także naszą garderobę.

W przypadku seriali, o których mówi i którymi żyje cały świat, naturalną koleją rzeczy jest tworzenie nawiązujących do nich gadżetów. "Gra o tron" stała się inspiracją dla browarów i gorzelni. Doczekaliśmy się już piw nawiązujących do postaci z serialu oraz serii whisky na czele z Johnnie'em Walkerem z Białym Wędrowcem na etykiecie.

Teraz pora, żeby rody z Pieśni Lodu i Ognia zadomowiły się w naszych szafach. Nowa linia Adidasa prezentuje kolekcję ultraBoost stworzoną na cześć rodów z "Gry o tron". Seria obejmuje sportowe obuwie nawiązujące ognistą czerwienią do rodowych kolorów Targaryengów oraz śnieżnobiałe modele przywołujące na myśl chłód towarzyszący Białym Wędrowcom. Mówi się także o planach stworzenia modeli na cześć Lannistetów, Nocnej Straży i Rodu Starków.

Ogniste sneakersy, kojarzące się z ogniem będącym rodowym znakiem Targaryenów, mają trafić do sprzedaży w styczniu przyszłego roku, pozostałe modele doczekają się premiery w późniejszym czasie.

Przypomnijmy, w pierwszej połowie przyszłego roku na HBO pojawi się także 8., finałowy już sezon "Gry o tron". Zagorzali entuzjaści serialowych gadżetów będą zatem mogli odpalić swoją ulubioną produkcję w tematycznych butach i z ulubionym trunkiem w zasięgu ręki.

gra_o_tron_ultraboost_adidas