6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Czarna lista" (Fot. NBC)

"Czarna lista" wraca w styczniu z 6. sezonem. "Death and Nightingales" z premierą pod koniec listopada. Netflix zamawia pięć nowych seriali anime. A oprócz tego "Riverdale", "Orville" i nie tylko.

1. "Czarna lista" wraca w styczniu z 6. sezonem. Telewizja NBC podała datę powrotu "Czarnej listy". Składająca się z dwóch odcinków premiera 6. sezonu będzie mieć miejsce w piątek 4 stycznia. Zobaczymy konsekwencje tego, co wydarzyło się w finale poprzedniej serii – twórcy zapowiadają sezon wypełniony zabawą w kotka i myszkę pomiędzy Liz i Redem.

2. "Death and Nightingales" z premierą pod koniec listopada. "Death and Nightingales" to nowy serial twórcy "The Fall", w którym grają Jamie Dornan i Matthew Rhys. Zwiastun zobaczycie tutaj, a premierę ogłoszono na 28 listopada.

3. Vanessa Bayer w nowej komedii Showtime. Vanessa Bayer ("Saturday Night Live") będzie współtworzyć i grać główną rolę w "Big Deal", nowej komedii telewizji Showtime. Serial opowie historię kobiety (Bayer), która w dzieciństwie przeszła białaczkę, a teraz spełnia swoje marzenie – prowadzi program w stacji poświęconej telezakupom. "Big Deal" reżyserować będzie Michael Showalter ("The Big Sick"), a pisać Jeremy Beiler ("Saturday Night Live"). Historia głównej bohaterki jest zainspirowana przeżyciami samej Bayer, u której wykryto białaczkę, kiedy była w szkole średniej.

4. Netflix zamawia pięć nowych seriali anime. Znajdują się wśród nich nowe wersje "Pacific Rim" i "Altered Carbon". Opisy wszystkich znajdziecie w serwisie Deadline.

5. Zapowiedź kolejnego odcinka "Riverdale". Za nami "The Midnight Club", przed nami "The Great Escape" i powrót Archie'ego.

6. Ekipa "Orville" na plakacie 2. sezonu. Serial wraca 30 grudnia. Do stałej obsady dołączy Jessica Szhor ("Plotkara"), z kolei gościnnie pojawi się Leighton Meester (również "Plotkara").

orville-season-2-poster

REKLAMA