"Seria niefortunnych zdarzeń" – teaser i data premiery 3. sezonu. Nieszczęśliwego nowego roku!

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0

Powraca "Seria niefortunnych zdarzeń", a wraz z nią wszystkie okropieństwa tego świata. Netflix zapowiada finałowy sezon koszmarnej historii i podaje datę premiery.

Rok 2019 nie zacznie się najlepiej, o co zadba Netflix. Streamingowy gigant ogłosił, że 3. sezon Serii niefortunnych zdarzeń będzie mieć premierę 1 stycznia. Zaprezentowany został także pierwszy teaser, w którym Hrabia Olaf (Neil Patrick Harris) i Lemony Snicket (Patrick Warburton) streszczają – każdy ze swojego punktu widzenia – najważniejsze nieszczęścia, jakie spotkały trójkę sierot o nazwisku Baudelaire.

W 3. sezonie przeniesione zostaną na ekran cztery ostatnie książki serii Snicketa: "Zjezdne zbocze", "Groźna grota", "Przedostatnia pułapka" i "Koniec końców". Zobaczymy, jak Wioletka (Malina Weissman), Klaus (Louis Hynes) i Słoneczko Baudelaire (Presley Smith) odkrywają kolejne tajemnice organizacji, która od zawsze była częścią ich życia, jednocześnie walcząc z podstępnym Olafem.

Showrunner serialu Barry Sonnenfeld obiecał w rozmowie z "Entertainment Weekly", że przed nami najbardziej emocjonalny sezon ze wszystkich. Będzie dużo akcji, a dzieciaki będą więcej działać i mniej przypominać ofiary. Zakończenie ma być wierne oryginalnemu, książkowemu – ale i nieco poszerzone.

Całość ma składać się z siedmiu odcinków. Zdjęcia i więcej spoilerów znajdziecie tutaj.