Dwóch Sheldonów w "Teorii wielkiego podrywu". Nowe informacje o crossoverze z "Młodym Sheldonem"

"Młody Sheldon" (Fot. CBS)

0

W grudniu w "Teorii wielkiego podrywu" pojawi się Iain Armitage, czyli mały Sheldon we własnej osobie. Opis odcinka wyjaśnia, w jaki sposób dojdzie do spotkania dwóch bohaterów.

Gdy niedawno telewizja CBS ogłosiła, że w grudniowym odcinku "Teorii wielkiego podrywu" pojawią się aktorzy z poświęconego Sheldonowi spin-offu, można się było zastanawiać, jak twórcy zamierzają to rozegrać. W końcu obydwa seriale dzielą lata różnicy, więc Sheldon (Iain Armitage), jego ojciec George (Lance Barber) i brat Georgie (Montana Jordan) nie mogą tak po prostu wpaść z wizytą. Nieco światła na sytuację rzuca opis odcinka zatytułowanego "The VCR Illumination".

Sheldon i Amy są wciąż przybici obaleniem ich teorii, ale kaseta VHS z przeszłości Sheldona inspiruje go, by się nie poddawać.

No i wszystko wydaje się jasne. Trójka bohaterów "Młodego Sheldona" pojawi się zapewne na wspomnianej taśmie, dzięki czemu w łatwy sposób uda się połączyć ze sobą dwa serialowe światy. Oczywiście oznacza to również, że spotkanie dwóch Sheldonów będzie czysto teoretyczne i nie dojdzie do żadnej interakcji pomiędzy bohaterami.

Choć w tej ostatniej kwestii jeszcze byśmy poczekali, w końcu w "Teorii wielkiego podrywu" pojawiały się już na przykład sny Sheldona, w których nawiedzał go duch Profesora Protona (Bob Newhart). Może więc twórcy mają w zanadrzu jakąś tego typu niespodziankę z małym bohaterem?

A nawet jeśli nie, zaplanowany na 6 grudnia odcinek i tak zapowiada się ciekawie. Oprócz wspomnianej trójki z "Młodego Sheldona" pojawi się w nim bowiem także Christine Baranski ("The Good Fight"), która znów wcieli się w matkę Leonarda Beverly. Nie wiadomo jednak, czy jej wątek będzie powiązany z historią Sheldona.