Obsada "The Office" spotkała się po dłuższej przerwie. Zobaczcie, jak oni teraz wyglądają

"The Office" (Fot. NBC)

0

Na powrót "The Office" raczej nie mamy co liczyć, ale ta ekipa wciąż spotyka się ze sobą. Zobaczcie, jak prezentują się na zdjęciu zrobionym w ten weekend.

Pytania o powrót "The Office" co jakiś czas się pojawiają, ale prawda jest taka, że szanse są niewielkie. A już na pewno nie z udziałem Steve'a Carella, który dwa tygodnie w "Saturday Night Live" żartobliwie bronił się przed sugestiami, że kultowy sitcom powinien wrócić. Prawda jest taka, że to przede wszystkim on miałby dziś problem ze znalezieniem w swoim harmonogramie czasu choćby na jeden odcinek specjalny, jak sugerował John Krasinski.

Pozostają nam różnego rodzaju nieformalne spotkania. Jak to, które miało miejsce w ten weekend w domu Grega Danielsa, dawnego showrunnera serialu. Podczas wspólnego brunchu udało się zgromadzić sporą część obsady – prawdopodobnie największą od czasu zakończenia "The Office" w 2013 roku.

Nie pojawili się Steve Carell, John Krasinski, Craig Robinson, Mindy Kaling, BJ Novak, Kate Flannery i Ellie Kemper. Reszta ekipy była obecna i pozowała do zdjęcia, które miało nam przypomnieć jedno ze starych zdjęć z serialu.

Angela Kinsey i Jenna Fisher dosłownie zalały tym zdjęciem social media. Ale nie ma niestety żadnej sugestii, że spotkanie może doprowadzić do czegoś więcej. To prawdopodobnie tylko brunch, na którym zrobiono zdjęcie – i tylko tyle. Powrotu "The Office" nie będzie, przynajmniej na razie.

"The Office" jest dostępne w Amazon Prime Video.