Obsada "The Office" spotkała się po dłuższej przerwie. Zobaczcie, jak oni teraz wyglądają

"The Office" (Fot. NBC)

Na powrót "The Office" raczej nie mamy co liczyć, ale ta ekipa wciąż spotyka się ze sobą. Zobaczcie, jak prezentują się na zdjęciu zrobionym w ten weekend.

Pytania o powrót "The Office" co jakiś czas się pojawiają, ale prawda jest taka, że szanse są niewielkie. A już na pewno nie z udziałem Steve'a Carella, który dwa tygodnie w "Saturday Night Live" żartobliwie bronił się przed sugestiami, że kultowy sitcom powinien wrócić. Prawda jest taka, że to przede wszystkim on miałby dziś problem ze znalezieniem w swoim harmonogramie czasu choćby na jeden odcinek specjalny, jak sugerował John Krasinski.

Pozostają nam różnego rodzaju nieformalne spotkania. Jak to, które miało miejsce w ten weekend w domu Grega Danielsa, dawnego showrunnera serialu. Podczas wspólnego brunchu udało się zgromadzić sporą część obsady – prawdopodobnie największą od czasu zakończenia "The Office" w 2013 roku.

Nie pojawili się Steve Carell, John Krasinski, Craig Robinson, Mindy Kaling, BJ Novak, Kate Flannery i Ellie Kemper. Reszta ekipy była obecna i pozowała do zdjęcia, które miało nam przypomnieć jedno ze starych zdjęć z serialu.

Angela Kinsey i Jenna Fisher dosłownie zalały tym zdjęciem social media. Ale nie ma niestety żadnej sugestii, że spotkanie może doprowadzić do czegoś więcej. To prawdopodobnie tylko brunch, na którym zrobiono zdjęcie – i tylko tyle. Powrotu "The Office" nie będzie, przynajmniej na razie.

"The Office" jest dostępne w Amazon Prime Video.

REKLAMA