Mike Flanagan i Kate Siegel dali córce imię z "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Zgadniecie jakie?

0

Reżyser Mike Flanagan i Kate Siegel, czyli serialowa Theo, doczekali się córeczki. Imię dziewczynki jest ukłonem w stronę "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Jak brzmi?

Wraz z popularnością "Gry o tron" na świecie zaczęło przybywać dzieci nazwanych na cześć postaci z serialu. W Wielkiej Brytanii możecie spotkać Khaleesi, Deanerys oraz kilka Sans.

Nie tylko fani produkcji telewizyjnych decydują się na ten śmiały krok, Mike Flanagan i jego żona, Kate Siegel (serialowa Theodora Crain), podjęli równie kontrowersyjną decyzję. 3 grudnia państwo Flanagan przywitali na świecie swoje drugie dziecko (pierwszym jest synek o imieniu Cody).

Theodora Isabelle Irene Flanagan, a w skrócie Theo - takie imię dostała córeczka reżysera i aktorki z "Nawiedzonego domu na wzgórzu".

- Dzisiaj Kate i ja przywitaliśmy na świecie naszą córeczkę, Theodorę Isabelle Irene Flanagan. Zarówno mama i dziecko czują się fantastycznie, są zmęczone i bardzo, bardzo szczęśliwe – napisał reżyser.

Uff, jak dobrze, że Theo doczekała się w serialu szczęśliwego zakończenia!

Z ważnych informacji z życia Flanagana, reżyser skończył prace nad sequelem "Lśnienia", co oznacza, że teraz oficjalnie może przystąpić do rozmów o 2. sezonie serialu.

"Nawiedzony dom na wzgórzu" jest dostępny w serwisie Netflix.