8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Place" (Fot. NBC)

0

"The Good Place" z zamówieniem na 4. sezon. Będą powroty do "Fear the Walking Dead". BBC podaje świąteczno-noworoczne daty premier seriali. A oprócz tego nowy serial Ryana Murphy'ego, Złote Globy i nie tylko.

1. "The Good Place" z zamówieniem na 4. sezon. "The Good Place" powróci z 4. sezonem. Liczba odcinków dopiero ma zostać ustalona, ale wszystkie poprzednie sezony miały po 13.

2. Będą powroty do "Fear the Walking Dead". Ruben Blades i Daniel Sharman pojawią się w 5. sezonie "Fear the Walking Dead". Zaskoczeniem jest zwłaszcza powrót tego drugiego – prawdopodobnie zobaczymy go w retrospekcjach.

3. BBC podaje świąteczno-noworoczne daty premier seriali. "The ABC Murders" będzie mieć premierę 26 grudnia, a "Les Misérables" zadebiutuje 30 grudnia. 25 grudnia zostanie wyemitowany świąteczny odcinek "Call the Midwife", a 1 stycznia noworoczny "Doktor Who". Również w Nowy Rok wróci z 5. sezonem "Luther".

4. Kevin Hart poprowadzi galę rozdania Oscarów. Oscarowa gala prowadzona przez Harta odbędzie się 24 lutego 2019.

5. Zwiastun finału 11. sezonu "Doktora Who". Odcinek zatytułowany "The Battle of Ranskoor Av Kolos" zostanie pokazany na Wyspach w najbliższą niedzielę.

6. Dylan McDermott i Jessica Lange w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Oboje zagrają w "The Politician", pierwszym netfliksowym serialu Murphy'ego. McDermott nieoficjalnie zdradził, że oprócz nich w serialu pojawią się jeszcze Gwyneth Paltrow i January Jones. Z kolei główną rolę w 1. sezonie dostał znany z Broadwayu Ben Platt. "The Politician" ma być antologią, co sezon skupiającą się na innym wyścigu politycznym.

7. Wiemy, kto ogłosi nominacje do Złotych Globów. Nominacje zostaną ogłoszone w czwartek 6 grudnia. Nazwiska nominowanych odczytają Terry Crews, Danai Gurira, Leslie Mann i Christian Slater.

8. Ruby Rose jako Batwoman na plakacie crossoveru Arrowverse. Crossover zatytułowany "Elseworlds" startuje w najbliższą niedzielę.