"Chilling Adventures of Sabrina" – zobaczcie zwiastun świątecznego odcinka serialu

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Co powiecie na święta w Greendale? Zwiastun specjalnego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina" zapewnia, że nie zabraknie tam atrakcji, jakich nie ma nigdzie indziej.

Święta w tym roku nadejdą nieco wcześniej i będą wyjątkowo... straszne. Trudno jednak by było inaczej, skoro dzięki Netfliksowi spędzimy je z Sabriną Spellman i "Zimową opowieścią" ("A Midwinter's Tale"). To wszak oznacza, że oprócz świątecznej atmosfery, prószącego za oknem śniegu i dzwoneczków w tle, będą też duchy, demony i wcale nie taki sympatyczny Święty Mikołaj.

To wszystko i jeszcze więcej możecie zobaczyć w zapowiedzi specjalnego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina", w którym zamiast Bożego Narodzenia celebrowane będzie przesilenie zimowe, czyli najdłuższa noc w roku. Sabrina postanawia wykorzystać fakt, że w tym okresie zaciera się granica między światem żywych i umarłych, organizując seans spirytystyczny, by skontaktować się z matką. Wygląda jednak na to, że odwiedzi ją więcej gości, niekoniecznie pożądanych.

Jeśli tak wyglądają każde święta, gdy jest się czarownicą, to zdecydowanie powinny się one odbywać częściej niż raz do roku. Na szczęście na powrót Sabriny i reszty nie będziemy musieli czekać tak długo, bo 2. sezon serialu pojawi się już na wiosnę. Póki co jednak przed nami "Zimowa opowieść" – premiera świątecznego odcinka w Netfliksie już 14 grudnia.

1. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" jest dostępny w serwisie Netflix.