To nie koniec "Narcos: Meksyk". Netflix rozkręci biznes w 2. sezonie – zobaczcie zapowiedź

Narkobiznes w Meksyku dopiero się rozkręca. Netflix zapowiedział 2. sezon serialu "Narcos: Meksyk", w którym Diego Luna powróci jako boss, a do ekipy dołączy kolejny agent DEA.

"Narcos: Meksyk" powróci z 2. sezonem – ogłosił dziś Netflix. I nie jest to żadne zaskoczenie, po tym co serial zafundował w finale 1. sezonu, skupiającym się na początkach kartelu z Guadalajary w latach 80. W serialu poznaliśmy losy Félixa Gallardo (Diego Luna), policjanta, który przedzierzgnął się w narkotykowego szefa wszystkich szefów, i polującego na niego agenta DEA Enrique Camareny, zwanego Kikim (Michael Peña).

Choć Netflix oficjalnie nie ogłosił obsady, możemy mieć pewność, że Félix jeszcze na ekran wróci, a jednym z głównych graczy w nowym rozdaniu będzie także narrator 1. sezonu – nowy agent, w którego wciela się znany z "Halt and Catch Fire" Scoot McNairy. Zobaczyliśmy go w końcówce finałowego odcinka.

Na zarys fabuły i jakiekolwiek oficjalne informacje o tym co dalej jest jeszcze za wcześnie. Ale możemy bezpiecznie założyć, że obu panów zobaczymy ponownie prawdopodobnie w 2019 roku.

"Narcos: Meksyk" można oglądać na Netfliksie.

REKLAMA