W 2. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" pojawi się diabeł we własnej osobie. I już nam kogoś przypomina!

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Choć Mroczny Pan z "Chilling Adventures of Sabrina" odgrywa ważną rolę w serialu, na planie pojawiał się rzadko i zawsze pod postacią kozła. 2. sezon ma to zmienić.

Co wydarzy się w 2. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina"? Życie nastoletniej czarownicy nierozerwalnie związane jest z Mrocznym Panem, którego dotychczas oglądaliśmy pod postacią przerażającego kozła. Kontynuacja serialu ma przynieść całkowicie nowe oblicze diabła.

Twórcy produkcji szukają aktora, który wcieli się w Lucyfera Morningstara, czyli ludzką postać Mrocznego Pana. Poszukiwani są mężczyźni z każdej grupy etnicznej między 20. a 40. rokiem życia. Jednak aktor, który ostatecznie zostanie wybrany, ma być "atrakcyjny, wyrafinowany i diabelnie czarujący". Choć Lucyfer odegra w serialu ważną rolę, będzie to tylko gościnna wizyta w serialu.

"Atrakcyjny, wyrafinowany i diabelnie czarujący" szatan? Znamy takiego. Wypisz, wymaluj – to Tom Ellis z "Lucyfera". Może twórcy serialu rozważają zły kierunek crossovera? Co powiecie na "Lucyfera" zamiast "Riverdale"?

W każdym razie, Mroczny Pan bez maski nie będzie jedną nową postacią w serialu. Nowa twarz pojawi się u boku pani Wardwell. W postać jej chłopaka wcieli się Alexis Denisof. Ciekawie zapowiada się też postać Doriana Greya odgrywana przez Jedidiah Goodacre'a. Dorian będzie właścicielem nocnego klubu, który w wyniku zawartego z nadprzyrodzonymi siłami układu (czyżby chodziło o pakt z samym diabłem?), jest wiecznie młody.

2. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" pojawi się na Netfliksie 5 kwietnia, natomiast już 14 grudnia na platformie wyląduje specjalny, świąteczny odcinek.

1. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" jest dostępny w serwisie Netflix.