Maisie Williams o 8. sezonie "Gry o tron". Czy Arya Stark będzie dalej zabijać osoby z listy?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Przed nami już tylko sześć odcinków "Gry o tron", tymczasem Aryi Stark zostało jeszcze kilka ważnych osób do zabicia. Czy młoda bohaterka dokończy dzieła w 8. sezonie serialu?

Joffrey Baratheon, Cersei Lannister, Walder Frey, Meryn Trant, Tywin Lannister, Melisandre, Beric Dondarrion, Rorge, Polliver, Thoros z Myr, Ilyn Payne, Góra, Ogar – tak wyglądała na początku lista wrogów Aryi Stark. Kilkoro z nich już nie żyje, Ogar z listy wypadł, a pozostali wciąż czekają na zaszczyt bycia zabitymi przez córkę Neda Starka. I doczekają się, jeśli tylko nie spotka ich wcześniej śmierć z innego powodu.

Podczas panelu "Gry o tron" na Brazil Comic Con wcielająca się w postać Aryi aktorka Maisie Williams potwierdziła, że to nie koniec mordowania wrogów. Przed nami jeszcze kilka zabójstw, które zobaczymy w finałowym sezonie.

Czy Arya własnymi rękoma pozbawi życia Cersei Lannister albo górę? Tego oczywiście nie wiemy. Ale wiemy, że Maisie Williams podoba się to, jak została zakończona historia jej bohaterki.

- Skończyłam idealną sceną. Byłam sama – szokujące! Arya zawsze jest cholernie samotna. Ale wtedy byłam sama i pamiętałam, jak inni kończyli swoje sceny. Były łzy i przemówienia. Moje nie było zaplanowane, ale tamtym momencie uświadomiłam sobie, ile ten serial dla mnie znaczył – opowiadała aktorka w rozmowie z "Guardianem".

8. sezon "Gry o tron" startuje w kwietniu 2019. Dotychczasowe sezony możecie obejrzeć na HBO GO.