Jake Peralta szaleje jak w "Szklanej pułapce". Zwiastun 6. sezonu "Brooklyn 9-9" jest rewelacyjny!

"Brooklyn 9-9" (Fot. NBC)

NBC to spece od spełniania marzeń. Najpierw przywrócili "Brooklyn 9-9", a teraz Jake Peralta dostał szansę wystąpienia w akcji rodem ze "Szklanej pułapki". Zobaczcie zwiastun 6. sezonu.

"Brooklyn 9-9" powraca i na szczęście miesiąc miodowy Jake'a (Andy Samberg) i Amy (Melissa Fumero) to nie jedyna rzecz, jaką ma nam do zaoferowania (nie żebyśmy nie lubili tej pary). Zwiastun 6. sezonu, który wypuściło dziś NBC, wygląda jak film akcji z prawdziwego zdarzenia. A jego głównym bohaterem jest oczywiście Jake Peralta, największy fan "Szklanej pułapki" we wszechświecie.

W zwiastunie oglądamy, jak najdzielniejszy z sitcomowych policjantów rusza do akcji, kiedy jemu, a także Amy, Rosie (Stephanie Beatriz) i Terry'emu (Terry Crews) grozi śmierć na dachu budynku, który lada moment ma wylecieć w powietrze. Sytuacja jest niewyobrażalnie trudna, ale nie dla Jake'a, który najpierw ratuje kolegów, a dopiero potem samego siebie, wbrew prawu grawitacji. Kapitan Holt (Andre Braugher) i Charles (Joe Lo Truglio) oglądają akcję z dołu, zapewniając nas, że Jake jest najlepszym gliniarzem świata.

Zwiastun "Brooklyn 9-9" zrobiono w różnych wersjach. Jedna zostanie pokazana dziś wieczorem w telewizji NBC w przerwie meczu futbolowego pomiędzy L.A. Rams i Chicago Bears.

Druga ma zmienione zakończenie – kapitan Holt pokazuje, jak powinna wyglądać idealna reklamówka serialu. Dziwne, że nikt wcześniej na to nie wpadł!

6. sezon "Brooklyn 9-9" będzie mieć premierę 10 stycznia w NBC. Na dzień dobry zobaczymy miesiąc miodowy państwa Peralta, a także dowiemy się, jak rozwiązano majowy cliffhanger i czy Holt faktycznie zostanie nowym komisarzem nowojorskiej policji. Zdjęcia z odcinka "Honeymoon" możecie obejrzeć poniżej.

Poza tym spodziewajcie się w nowym sezonie odcinka o Amy i #MeToo oraz mocnego zakończenia wątku Giny (Chelsea Peretti), która ma opuścić serial z odpowiednim hukiem.

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

REKLAMA