"Chilling Adventures of Sabrina" – o czym będzie odcinek świąteczny? Czy Harvey i Sabrina będą razem?

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

14 grudnia wszystkie czarownice z "Chilling Adventures of Sabrina" pojawią się w specjalnym, świątecznym odcinku serialu. Co się w nim wydarzy? Parę z ust puszczają Kiernan Shipka i Miranda Otto.

Gdy niektórzy mieszkańcy Greendale będą świętować Boże Narodzenie, pozostała – obdarzona magicznymi mocami – część miasteczka będzie celebrować najdłuższą noc w roku. W tym gronie znajdzie się główna bohaterka "Chilling Adventures of Sabrina". Świąteczną porcję przygód nastoletniej czarownicy zobaczymy w najbliższy piątek na Netfliksie, a zwiastun znajdziecie tutaj.

Kiernana Shipka wcielająca się w Sabrinę Spellman zapowiada, że świąteczny odcinek serialu, czyli "Zimowa opowieść", będzie bardzo emocjonalny i piękny, chociaż nie zabraknie w nim demonów.

- Jest pełen akcji, dobrej zabawy i jednocześnie jest w nim bardzo dużo ciepła. W naprawdę piękny sposób rozwijają się w nim różne relacje międzyludzkie. Myślę, że w uroczy sposób łączy świat czarownic i świat śmiertelników. To naprawdę wyjątkowy odcinek, który bardzo, bardzo mi się podoba – mówi aktorka.

Ross Lynch, który gra Harveya, zauważa, że jego i Sabrinę zostawiliśmy, kiedy całowali się na pożegnanie. I zapewnia, że do tego etapu w ich związku wrócimy w tym niesamowitym świątecznym odcinku.

- To samodzielny odcinek na wiele różnych sposobów. Nie potrzebuje szalonej fabuły, ani niczego w tym stylu. Skupia się na postaciach, a to zajmuje trochę czasu, dlatego jest idealny na święta – dodaje z kolei Kiernan.

chilling_adentures_of_sabrina_3

Od Mirandy Otto, wcielającej się w ciotkę Zeldę, dowiadujemy się kilku kolejnych szczegółów. Po pierwsze, ocalona przez nią córeczka ojca Blackwooda będzie nosić imię Leticia. Po drugie, w kolejnych odcinkach (w 2. sezonie) dowiemy się nieco więcej o rodzicach Sabriny. Choć do tej pory w serialu pojawiały się odniesienia do Edwarda i Diany, postacie te zostały potraktowane dosyć enigmatycznie.

- To powoli rozwijająca się historia. To będzie bardzo długi wątek i nawet nie znam odpowiedzi na pewne pytania. Rozmawiam z Lucy, która gra Hildę, i zastanawiam się: czy Edward jest jej starszym bratem? Czy może był środkowym dzieckiem w rodzeństwie? Nie jestem tego pewna! Są rzeczy, o których wiedzą scenarzyści i nie mówią nam o nich, prawdopodobnie są też rzeczy, co do których sami nie podjęli jeszcze decyzji. Jaka jest najbardziej smakowita historia, którą mogliby stworzyć dla tej rodziny?

Mam wrażenie, że z biegiem czasu dowiemy się więcej o Edwardzie i o tym kim był. W 2. sezonie będzie więcej wskazówek na temat jego i Diany. Więcej o Dianie dowiemy się także ze świątecznego odcinka – mówi aktorka.

Miranda oglądała już "Zimową opowieść" i obiecuje nam przepiękną scenę między Harveyem i nastoletnią czarownicą.

- Oglądałam ten odciek ostatniej nocy. Jest w nim bardzo wzruszająca scena między Sabriną i Dianą oraz uroczy moment między Sabriną i Harveyem na zakończenie. Po prostu uroczy! Kiernan coraz bardziej się rozwija – dodaje odtwórczyni roli Zeldy.

Będą demony, przesilenie zimowe, ale i nie zabraknie wzruszających momentów! A wszystko to zobaczymy 14 grudnia.

"Chilling Adventures of Sabrina" dostępne jest w serwisie Netflix.