Jest zwiastun 3. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń"! Czy dzieciaki mogą wygrać ze złym Olafem?

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0

Ma być najbardziej emocjonalny, pełen akcji i wierny książce. 3. sezon "Serii niefortunnych zdarzeń" pojawi się na Netfliksie w styczniu 2019 roku, a teraz możecie poznać jego przedsmak.

Początek roku 2019 na Netfliksie nie będzie zbyt szczęśliwy, bo z trzecim, finałowym już sezonem powróci "Seria niefortunnych zdarzeń". Na ekran zostały przeniesione cztery ostatnie książki z cyklu Lemony'ego Snicketa: "Zjezdne zbocze", "Groźna grota", "Przedostatnia pułapka" i "Koniec końców". Będzie to ostatnie starcie sierot Baudelaire z podstępnym Hrabią Olafem (Neil Patrick Harris) i tajemniczą organizacją, która jest częścią ich życia.

Kolejna część przygód Wioletki (Malina Weissman), Klausa (Louis Hynes) i Słoneczka (Presley Smith) ma być pełna akcji, co oznacza, że dzieciaki będą więcej działać i swoim zachowaniem będą coraz mniej przypominać ofiary.

- Kiedy zobaczycie "Koniec końców", pomyślicie, że to coś, co Daniel od zawsze miał na myśli, choć wcale nie miał. To zamyka historię w tak mocny sposób, że możecie pomyśleć, iż wpadliśmy na to na początku 1. sezonu – powiedział Barry Sonnenfeld, showrunner serialu.

Składający się z siedmiu odcinków 3. sezon "Serii niefortunnych zdarzeń" zapowiadany jest jako najbardziej emocjonalny. Jego zakończenie ma być wierne książkowemu oryginałowi, choć będzie nieco bardziej rozszerzone.

Jak pokazuje zwiastun, ważną rolę będzie odgrywała nowa postać, w którą wciela Allison Williams. Po raz pierwszy pojawiła się ona w finale 2. sezonu, a teraz pokaże wreszcie, co potrafi. Jest też w zwiastunie Max Greenfield – i to podwójny! Premiera nowych odcinków na Netfliksie zaplanowana jest na 1 stycznia 2019.

Unfortunate-Events-S3-Key-Art

"Seria niefortunnych zdarzeń" jest dostępna w serwisie Netflix.