"Downton Abbey" wraca na dużym ekranie. Mamy pierwszą zapowiedź filmu

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

0

W przyszłym roku bohaterów "Downton Abbey" będzie można zobaczyć na dużym ekranie. Filmowa wersja słynnego serialu trafi do kin we wrześniu, a już teraz mamy pierwszą zapowiedź.

Długo wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale odkąd ogłoszono, że film z bohaterami "Downton Abbey" naprawdę powstanie, sprawy nabrały wyraźnego przyspieszenia. Tak dużego, że zdjęcia do produkcji kontynuującej losy serialowych postaci już się zakończyły, a my możemy obejrzeć jej pierwszy teaser.

Ten nie zdradza niczego na temat fabuły, ale sam powrót do dobrze znanej posiadłości robi wystarczające wrażenie. Podobnie jak pojawiająca się na końcu lista postaci, potwierdzająca, że w filmie zobaczymy praktycznie wszystkich głównych bohaterów serialu.

W obsadzie powrócą zatem m.in. Hugh Bonneville, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Elizabeth McGovern, Joanne Froggatt, Jim Carter, Allen Leech, Robert James-Collier, Phyllis Logan, Brendan Coyle, Lesley Nicol, Kevin Doyle, Penelope Wilton, Matthew Goode i Maggie Smith. Z nowych twarzy w filmie zobaczymy Imeldę Staunton, Geraldine James, Simona Jonesa, Davida Haiga, Tuppence Middleton, Kate Phillips i Stephena Campbella Moore'a.

Reżyserem filmu zatytułowanego po prostu "Downton Abbey" jest Michael Engler, który przejął to stanowisko po Brianie Percivalu. Scenariusz napisał twórca serialu, Julian Fellowes. Światową premierę zapowiedziano na 13 września 2019 roku.

REKLAMA