6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Brooklyn 9-9" przeskakuje do NBC na plakacie 6. sezonu. "The Conners" dostanie kolejny sezon. Benedict Cumberbatch w zwiastunie filmu "Brexit". A oprócz tego "Timeless", sitcomy ABC i nie tylko.

1. "The Conners" dostanie kolejny sezon. Spin-off "Roseanne" bez Roseanne zagości w telewizji ABC na dłużej. TVLine donosi – na razie nieoficjalnie – że "The Conners" dostanie zamówienie na 2. sezon.

2. Netflix testuje nową funkcję. Jeśli zdarzało Wam się przewijać serial, po to żeby zobaczyć jeszcze raz scenę, którą właśnie oglądaliście, Netflix ma coś dla was. Testowany jest przycisk "Obejrzyj scenę ponownie", który pozwoli wrócić do początku danej sceny.

3. Sitcomy ABC dostają dodatkowe odcinki. "Black-ish", "The Goldbergs", "The Kids Are Alright" i "Single Parents" dostały zamówienie na dodatkowe odcinki – ten pierwszy na dwa, pozostałe po jednym.

4. Benedict Cumberbatch w zwiastunie filmu "Brexit". "Brexit" to nowy film HBO, opowiadający o kulisach kampanii, która doprowadziła do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Premiera 19 stycznia.

5. Zapowiedź finału "Timeless". Dwugodzinny finał "Timeless" będzie mieć premierę w czwartek 20 grudnia.

6. "Brooklyn 9-9" przeskakuje do NBC na nowym plakacie. "Brooklyn 9-9" wraca 10 stycznia i ma też świetny zwiastun w stylu "Szklanej pułapki".

b99-plakat

REKLAMA