"Chilling Adventures of Sabrina" bardziej seksowne i przerażające w 2. sezonie. Tak obiecuje twórca serialu

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Świąteczne problemy w "Chilling Adventures of Sabrina" zwiastują jeszcze większe starcia z mrocznymi mocami w 2. sezonie. Twórca serialu zapowiada seksowne i straszne sceny.

Jakie Zimowe Przesilenie, taki cały rok? W ostatnich minutach świątecznego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina" pojawia się delikatny przedsmak tego, co czeka nas w 2. sezonie. Ciotka Hilda (Lucy Davis) wspomina o tym, że po pełnym przygód Przesileniu zostaje jeszcze "przebrnąć przez Objawienie Czarownic", a na sam koniec widzimy trzy mroczne postacie wyłaniające się z kopalni i zmierzające w kierunku Greendale.

Nieco więcej na temat tego, co wydarzy się w kontynuacji serialu i kim są nowe tajemnicze zjawy, w rozmowie z The Wrap zdradza jego twórca, Roberto Aguirre-Sacasa:

- Zdecydowanie stanowią oni nowe zagrożenie. Wiecie, ten odcinek wyszedł w okresie świątecznym i Zimowym Przesileniu. Istnieje pewna tradycja związana z Trzema Mędrcami i Świętem Trzech Króli. Możliwe, że będzie to kolejne niebezpieczeństwo, które pojawi się w życiu Sabriny i Spellmanów - mówi showrunner.

Okazuje się, że "Zimowa opowieść" nie jest odcinkiem, który powstał specjalnie, żeby umilić nam świąteczny okres. Ta historia miała rozpocząć kolejny sezon serialu.

- Ten odcinek miał rozpocząć 2. sezon, był napisany jako premierowy odcinek drugiej części. Miał wprowadzić nas w pełną krwi, mocną i wypełnioną różnymi objawieniami atmosferę. W tym odcinku naprawdę rozpoczynają się ważne historie - podkreśla Roberto.

Co ciekawe, rozmowa, którą serwis The Wrap przeprowadził z showrunnerem, miała miejsce w tym samym tygodniu, kiedy kręcony był finałowy odcinek 2. sezonu. Twórca serialu zdradził, że nie może doczekać się momentu, kiedy obejrzą go widzowie.

- Kocham pierwszą część "Sabriny". Druga jest nawet bardziej ambitna. Jest trochę bardziej seksowna i trochę bardziej straszna. Nie mogę się doczekać, kiedy ludzie ją zobaczą. Mnóstwo romansów, mnóstwo horroru. Naprawdę jest dobra. Bardzo się cieszę – dodaje.

Na seksowniejszy i straszniejszy 2. sezon Sabriny musimy poczekać do kwietnia 2019 roku. Tymczasem serial dostał już zamówienie na dwa kolejne sezony.

"Chilling Adventures of Sabrina" dostępne jest w serwisie Netflix.