"Chilling Adventures of Sabrina" z zamówieniem na 3. i 4. sezon. Ile powstanie łącznie odcinków?

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Chcecie więcej "Chilling Adventures of Sabrina"? No to będziecie mieć! Na wiosnę zaplanowany jest 2. sezon, a Netflix już zamawia dwa kolejne. Z nieco tylko mniejszą liczbą odcinków.

Jak informuje nas Netflix, "na fali Zimowej opowieści wiedźmy, czarnoksiężnicy, śmiertelnicy i umarli z Greendale otrzymali wcześniejszy prezent na zimowe przesilenie". Zamówiono kolejnych 16 odcinków "Chilling Adventures of Sabrina", czyli 3. i 4. sezon serialu o mrocznych przygodach nastoletniej czarownicy, Sabriny Spellman (Kiernan Shipka). Ich produkcja ma ruszyć w 2019 roku.

- Chwała Szatanowi! Jestem bardzo wdzięczny moim partnerom z Warner Brothers, Netflix, Berlanti Television i Archie Productions za wspieranie mroczniejszej wizji najsłynniejszej na świecie nastoletniej wiedźmy. Jestem podekscytowany faktem, że razem ze wspaniałą obsadą i ekipą, której przewodzi Kiernan Shipka, kontynuujemy opowieść o jej niesamowitych przygodach – powiedział twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa.

Z tego, że będą kolejne okazje do zabłyśnięcia cieszy się też Salem, czarny kocur Sabriny.

A na razie przed nami 2. sezon, który będzie mieć premierę 5 kwietnia 2019 roku. Główna bohaterka będzie trochę bardziej niegrzeczna niż w 1. serii – i nie chodzi tylko o odważniejsze stroje, makijaż i włosy w kolorze platynowego blondu.

Do obsady serialu Netfliksa dołączy w 2. sezonie Alexis Denisof ("Buffy: Postrach wampirów") w roli chłopaka pani Wardwell, powracającego zza granicy z misji Lekarzy bez Granic. Pojawi się także Jedidiah Goodacre ("The Originals") jako czarodziej Dorian Gray, właściciel klubu Dorian's Gray Room oraz pewnego przeklętego portretu ukrywanego przed światem.

"Chilling Adventures of Sabrina" jest dostępne w serwisie Netflix.

REKLAMA