Ross z "Przyjaciół" zagra agenta w brytyjskim serialu. O czym będzie komedia "Intelligence"?

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

David Schwimmer będzie agentem, ale nie takim w stylu Jacka Ryana. Aktor znany z serialu "Przyjaciele" pojawi się w nowej brytyjskiej komedii zatytułowanej "Intelligence".

Gwiazda "Przyjaciół", David Schwimmer, pojawi się w nowej produkcji komediowej telewizji Sky1. Serial "Intelligence" przeniesie nas do brytyjskiego miasta Cheltenham, a dokładniej do gmachu Centrali Łączności Rządowej opisywanej jako "mizerniejszej i sztywniackiej oraz bardziej biurokratycznej wersji MI5 i MI6".

Schwimmer zagra żądnego władzy agenta NSA, który dołącza do zespołu do spraw walki z cyberprzestępczością. Jego pojawienie się w nowym oddziale oznacza jedynie problemy. Dodajmy, że w ekipie znajduje się już "nieudolny i nietaktowny analityk komputerowy", grany przez Nicka Mohammeda ("Krzysiu, gdzie jesteś?", "Bridget Jones 3"), który jednocześnie napisał scenariusz do serialu i jest jego producentem wykonawczym.

- Praca z Davidem była dla mnie spełnieniem marzeń. Dobrze się z nim współpracuje, jest szczery i niesamowicie zabawny. Jego zaangażowanie bardzo mi schlebia i nie mogłem być z niego bardziej zadowolony. Początkowo zaoferowaliśmy tę rolę pewnemu lokalnemu złodziejaszkowi z Blackpool, ale niestety nie mógł się jej podjąć – żartuje Nick Mohammed.

Serial komediowy "Intelligence" będzie liczyć 6 odcinków, a żart o złodziejaszku to nawiązanie do zabawnej sprawy przestępcy, który próbował ukraść zgrzewkę piwa i tak się składa, że wyglądał zupełnie jak Schwimmer.

REKLAMA