Ross Marquand z "The Walking Dead" parodiuje gwiazdy kina. I jest w tym rewelacyjny!

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Ross Marquand nie po raz pierwszy zaskakuje poczuciem humoru i talentem do parodiowania znanych aktorów. Zobaczcie, jak naśladuje Kevina Spaceya, Matthew McCounaugheya czy Sylvestra Stallone'a.

Ross Marquand znany z roli Aarona w "The Walking Dead" to człowiek o wielu talentach. Szczególnie dobrze wychodzi mu parodiowanie innych aktorów.

Namiastkę swoich nietypowych umiejętności aktor zaprezentował w programie "Windy City Live". Ross sparodiował kilka znanych postaci z branży filmowej, jak Kevin Spacey, Matthew McCounaughey, John C. Reilly, Al Pacino, Michael Caine, Liam Neeson, Christopher Walker i Sylvester Stallone.

Nagrania z jego udziałem bawią nie tylko wykonaniem – Ross Marquand świetnie radzi sobie zarówno z naśladowaniem sposobu mówienia wymienionych gwiazdorów, jak i z odtwarzaniem ich gestów oraz mowy ciała.

W nagraniu zobaczycie, jak Ross głosem Johna C. Reilly'ego tłumaczy pasażerom samolotu, jak mają zapiąć pasy bezpieczeństwa czy naśladując Matthew McCounaughey, podejmuje ważną decyzję odnośnie zamówienia przekąski w fast foodzie. Więcej parodii w jego wykonaniu zobaczycie tutaj.

REKLAMA