"The Walking Dead" – przerażająca Alpha na grafice promującej drugą połowę 9. sezonu

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Kim jest Alpha? Tajemniczą przywódczynię Szeptaczy poznamy w najbliższych odcinkach "The Walking Dead", a już teraz możecie rzucić na nią okiem.

Do świata "The Walking Dead" nadciągnęło nowe zagrożenie i możemy powiedzieć, że ma ono absolutnie przerażające oblicze. A raczej maskę, bo to pod nią skrywa się grana przez Samanthę Morton Alpha na grafice zapowiadającej drugą część 9. sezonu serialu. Przywódczyni grupy zwanej Szeptaczami mignęła nam już w zapowiedzi kolejnych odcinków, ale dopiero teraz możemy się jej przyjrzeć z bliska i nie, nie jest to ładny widok.

thewalkingdead1

Z jak wielkim niebezpieczeństwem będą musieli się tym razem zmierzyć nasi bohaterowie, widzieliśmy już w jesiennym finale, który zakończył się tragicznie dla jednego z nich. Pierwszy odcinek po przerwie podejmie historię dokładnie w miejscu, gdzie ostatnio skończyliśmy – zobaczymy zatem, jak Michonne i reszcie udało się wydostać z cmentarza, a potem ich wstrząsającą podróż do domu (poniżej pierwsze zdjęcie z 9. odcinka). Ale to dopiero początek.

Potem bowiem zaczniemy razem z bohaterami dowiadywać się więcej na temat Szeptaczy, a ci okażą się zupełnie innym rodzajem zagrożenia niż do tej pory. Zgodnie ze słowami Angeli Kang, ta grupa będzie kierować się własną, brutalną filozofią, której skutki okażą się szokujące – nawet bardziej niż widok ludzi przybranych w skóry zombie. Jak czytamy w opisie nadchodzących odcinków:

Bohaterowie zaczną kwestionować to, co wydaje im się, że widzą. Co wygląda na normalne w tym świecie, może się w rzeczywistości okazać bardziej niepokojące i przerażające niż na początku apokalipsy.

Zapowiada się więc bardzo poważnie, a my po cichu liczymy, że serial utrzyma dotychczasowy poziom 9. sezonu. A może nawet jeszcze trochę go podniesie, w końcu widząc Samanthę Morton w trupiej masce, mamy prawo oczekiwać czegoś niezwykłego. Jak będzie, przekonamy się już wkrótce – premiera drugiej części 9. sezonu "The Walking Dead" w FOX-ie w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00.

thewalkingdead2

REKLAMA