"The Walking Dead": Alpha i jej makabryczna maska w zapowiedzi nowych odcinków 9. sezonu

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

W "The Walking Dead" pojawił się nowy wróg i wygląda na to, że jest się kogo bać. Zobaczcie nowy teaser drugiej połowy 9. sezonu, a w nim przywódczynię Szeptaczy i jej przerażającą maskę.

Alphę (Samantha Morton), przywódczynię grupy zwanej Szeptaczami, mogliśmy już obejrzeć na niedawnej grafice promującej powrót "The Walking Dead", ale teraz mamy coś więcej. AMC wypuściło teaser nadchodzących odcinków z nową bohaterką w roli głównej i zdecydowanie nie jest to nic przyjemnego. Tak niepokojącego klimatu w tym serialu nie było już dawno!

Jeśli nie jesteście w stu procentach pewni, co właśnie zobaczyliście, to wyjaśniamy, że była to Samantha Morton szyjąca maskę z trupiej twarzy. Tak, jej bohaterka nosi na sobie skóry zabitych zombie, podobnie zresztą jak inni Szeptacze, którzy w ten sposób wtapiają się w stada umarłych, sterując ich ogromnymi hordami. Jak wielkim są przy tym zagrożeniem, mieliśmy już okazję przekonać się w jesiennym finale, zakończonym tragicznie dla jednego z bohaterów.

A wszystko wskazuje na to, że dopiero początek. Szeptacze wyglądają na zagrożenie rodem z makabrycznego koszmaru – coś, z czym Daryl, Michonne i reszta jeszcze nigdy nie mieli do czynienia i czego od dawna brakowało w "The Walking Dead". Jak czytamy w opisie nowych odcinków: "Bohaterowie zaczną kwestionować to, co wydaje im się, że widzą. Co wygląda na normalne w tym świecie, może się w rzeczywistości okazać bardziej niepokojące i przerażające niż na początku apokalipsy".

Oprócz Samanthy Morton w roli Alphy, do obsady dołączy także Ryan Hurst ("Synowie Anarchii"), który wcieli się w Betę, prawą rękę przywódczyni Szeptaczy. Premiera drugiej części 9. sezonu "The Walking Dead" w FOX-ie w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00.

REKLAMA