5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Angie Tribeca" (Fot. TBS)

0

"Angie Tribeca" wraca z 4. sezonem. Finn Wittrock i Jon Jon Briones w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Wideo Kevina Spaceya bije rekordy popularności. A oprócz tego "Titans" i nie tylko.

1. "Angie Tribeca" wraca w ten weekend z 4. sezonem. Telewizja TBS ogłosiła, że w sobotę i niedzielę pokaże cały 4. sezon komedii "Angie Tribeca", składający się z 10 odcinków. W nowym sezonie będzie duży przeskok czasowy – Angie spędziła 20 lat w więzieniu (ale wciąż wygląda tak samo) i ma już dorosłego syna, którego będzie grać Bobby Cannavale. Gościnnie na ekranie pojawią się Kathryn Hahn, Rose Byrne, Angelica Huston, Taran Killam, Gillian Jacobs, Eliza Coupe i Carol Burnett.

2. Finn Wittrock i Jon Jon Briones w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Aktorzy znani z "Zabójstwa Versace: American Crime Story" pojawią się w "Ratched", netfliksowym serialu Ryana Murphy'ego. Tytułową rolę – siostry Ratched z "Lotu nad kukułczym gniazdem" – zagra Sarah Paulson.

3. Wideo Kevina Spaceya bije rekordy popularności. Kevin Spacey powrócił jako Frank Underwood, by powiedzieć, że za wcześnie go skazaliśmy. W ciągu trzech dni obejrzało to ponad 8 mln osób.

4. Pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "SMILF". W 2. sezonie "SMILF" cofniemy się do tego dnia, kiedy Bridgette (Frankie Shaw) urodziła Larry'ego i zobaczymy Ally Sheedy w roli położnej. Oprócz niej gościnnie w serialu pojawią się Melanie Griffith i uwikłana w prezydencki skandal gwiazda porno Stormy Daniels.

smilf01

smilf02

5. Netfliksowy zwiastun i plakat "Titans". Superbohaterski serial pojawi się na Netfliksie w styczniu.

titans467