5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Olivia Colman o tym, jak przejęła rolę królowej Elżbiety w "The Crown". "Słowo na A" będzie w TVP. Zwiastun 3. sezonu "High Maintenance". A oprócz tego "Whiskey Cavalier" i nie tylko.

1. Olivia Colman o tym, jak przejęła rolę królowej Elżbiety. "Przez pierwsze dwa tygodnie próbowałam naśladować Claire [Foy] grającą królową. Ciągle tylko pytałam siebie, co by zrobiła Claire, i starałam się robić to tak jak ona" – zdradziła Olivia Colman, zapytana przez Grahama Nortona, jak wyglądały jej początki w "The Crown". Z czasem jednak to się zmieniło i zobaczymy nową wersję królowej, a nie Olivię grającą Claire grającą królową.

2. "Słowo na A" będzie w TVP. 6-odcinkowy serial BBC o autystycznym dzieciaku i jego rodzinie wystartuje 7 stycznia 2019 roku w TVP Kultura.

3. Zwiastun 3. sezonu "High Maintenance". Serial wraca 20 stycznia z kolejnymi historiami o Nowym Jorku i jego spalonych trawką mieszkańcach.

4. Nowa zapowiedź "Whiskey Cavalier". Nowy serial z Lauren Cohan i Scottem Foleyem wystartuje 27 lutego w ABC.

5. Przypominamy, że trwa głosowanie na serial roku 2018. Serialowych newsów jest dziś jak na lekarstwo i jutro nie będzie pewnie lepiej, ale cały czas możecie głosować na serial roku 2018. Głosowanie kończy się o północy, wyniki będą jutro.