Kiedy wróci "Obsesja Eve"? Data premiery i opis tego, co nas czeka na początku 2. sezonu

"Killing Eve" (Fot. BBC America)

0

Pora powrócić do zabawy w kotka i myszkę w mistrzowskim wydaniu. Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Obsesji Eve", teraz poznajemy datę jego premiery.

Pora zaznaczyć kolejną datę w kalendarzu. Kiedy ponownie zobaczymy agentkę MI5 i uroczą zabójczynię o imieniu Villanelle z "Obsesji Eve"? TVLine podaje oficjalną datę premiery 2. sezonu serialu. Produkcja BBC America powróci 7 kwietnia w USA, a dzień później nowy odcinek pojawi się w Polsce na HBO GO.

Przypomnijmy, finałowy odcinek 1. serii zakończył się niemałym cliffhangerem. Zgodnie z oficjalnym opisem, na początku 2. sezonu Villanelle znika po zaskakującym ciosie ze strony Eve. Z kolei Eve "pozostaje w bezruchu, nie mając pojęcia, czy kobieta, którą właśnie dźgnęła nożem jest żywa czy martwa. Obie mają poważne kłopoty. Eve musi odnaleźć Villanelle, zanim zrobi to ktoś inny. Niestety, nie jest jedyną osobą, która jej szuka".

Pierwsze zdjęcia z 2. sezonu serialu zdradzają, że z bohaterkami "Obsesji Eve" spotkamy się właściwie w tym samym momencie, w którym się z nimi pożegnaliśmy. A jeszcze dokładniej?

- "Obsesja Eve" wraca dokładnie 36 sekund po wydarzeniach z finału sezonu pierwszego. Nowe odcinki są pełne znakomitych występów i tak pokręcone, przewrotne, mrocznie zabawne, trzymające w napięciu i przyjemne w odbiorze, jak tylko pragną tego fani serialu – mówi Sarah Barnett, szefowa AMC Entertainment Networks.

"Obsesja Eve" jest dostępna na HBO GO. 2. sezon startuje 8 kwietnia.