Detektyw z "The Missing" powraca w serialu "Baptiste". Zobaczcie pierwszy teaser

"Baptiste" (Fot. BBC)

Jeśli stęskniliście się za francuskim detektywem z "The Missing", wiedzcie, że wkrótce wróci we własnym serialu. "Baptiste" ma już pierwszą zapowiedź – zobaczcie, jak się prezentuje.

Wśród licznych seriali BBC na 2019 rok zapowiedziano m.in. produkcję zatytułowaną "Baptiste". Jak pewnie pamiętacie, jest to nazwisko francuskiego detektywa, który pomagał brytyjskim rodzinom w poszukiwaniach zaginionych dzieci w dwóch sezonach "The Missing".

Tchéky Karyo powróci jako uparty detektyw, którego spotkamy ponownie podczas wycieczki z żoną do Amsterdamu. Szefowa tamtejszej policji – i przy okazji jego dawna dziewczyna – poprosi go o pomoc w prowadzonym śledztwie. Baptiste szybko angażuje się w sprawę, która wychodzi poza pocztówkowy Amsterdam, pełen kanałów i pięknych domków, by zajrzeć pod powierzchnię tego wszystkiego.

Zdjęcia do serialu, którego twórcami są Jack i Harry Williamsowie ("The Missing"), powstawały w Amsterdamie i Belgii. W obsadzie oprócz odtwórcy głównej roli znajdują się Tom Hollander, Jessica Raine, Alec Secareanu, Clare Calbraith, Nicholas Woodeson, Anastasia Hille, Talisa Garcia, Barbara Sarafian, Boris Van Severen i Martha Canga.

Brytyjska premiera serialu już "wkrótce". BBC nie podaje dokładnej daty, ale w przypadku brytyjskiej telewizji "wkrótce" to nigdy nie są puste słowa.

REKLAMA