Nowa dziewczyna Pete'a rządzi w zwiastunie 3. sezonu "Crashing". Oto prawo przyciągania w praktyce!

"Crashing" (Fot. HBO)

Czyżby Pete Holmes ciamajda miał się już z nami pożegnać? Komikowi z "Crashing" nie tylko na scenie idzie coraz lepiej. Jego nowa dziewczyna jest po prostu fantastyczna!

Nie wiemy, jak Pete Holmes to robi, ale najnowszy zwiastun 3. sezonu "Crashing" aka "Na wylocie" to dowód, że potrafi. W 2. sezonie miał świetną chemię z Ali (Jamie Lee), a teraz sytuacja się powtarza, tyle że z Kat (Madeline Wise, "Peacekeepers"). Nowa dziewczyna Pete'a przebojowo wkracza do serialowego świata – zwiastun zatytułowany "It's the Law of Attraction" należy do niej i tylko do niej.

A to nie pierwszy znak, że w życiu naszej ulubionej fajtłapy coś się zacznie zmieniać na lepsze. Z poprzedniego trailera wiemy, że Pete wreszcie zacznie naprawdę występować i nawet na tych występach zarabiać (50 dolarów na minutę nie brzmi źle, prawda?). Dorobił się też kurtki w mniej ciamajdowatym stylu i kapelusza do kompletu, a Amy Schumer mówi, że chciałaby móc z nim zerwać. To już coś.

W nowej serii powrócą nasi dobrzy znajomi: Lauren Lapkus jako była żona Pete'a, George Basil jako jej kochanek, Jamie Lee jako Ali, Zach Cherry jako menedżer Pete'a, Dov Davidoff jako Jason, Jermaine Fowler jako Russell i Aparna Nancherla jako Anaya.

Nie zabraknie też tego, z czego "Crashing" słynie, czyli występów gościnnych znanych komików. Artie Lange, John Mulaney, Amy Schumer, Ray Romano, Colin Quinn, Dave Attell, Emo Philips i Chris Gethard to tylko część listy. I zdaje się, że Pete Holmes nie będzie już musiał spać na ich kanapach!

3. sezon "Crashing" startuje 21 stycznia w HBO i HBO GO.

REKLAMA