Najbardziej oczekiwane serialowe powroty zimy 2019

"Detektyw" (Fot. HBO)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Do listy najbardziej oczekiwanych nowości zimy 2019 dodajemy drugie tyle seriali powracających. Wśród nich "Brooklyn 9-9", "The Punisher" czy też oczywiście "Detektyw".

12. "A.P. Bio" (sezon 2) – premiera 7 marca w USA

"A.P. Bio" (Fot. NBC)

"A.P. Bio" (Fot. NBC)

"A.P. Bio" – czy też "Nauki niezbyt ścisłe", jak chciał Showmax – to jedna z najfajniejszych niespodzianek zeszłej wiosny. Sitcom NBC, a dokładniej ekipy "Saturday Night Live", w którym zdegradowany profesor filozofii (Glenn Howerton) udawał, że uczy licealną młodzież biologii, a tak naprawdę planował zemstę na swoim rywalu, rozwijał się z odcinka na odcinek, nabierając coraz to nowych barw. I zdecydowanie zostawił nas z apetytem na więcej.

Nie dziwimy się, że NBC zamówiło 2. sezon, mimo słabej oglądalności. Komedii środka, które nie obrażają inteligencji widza, a jednocześnie nie są ponure i zbyt udziwnione, żeby trafić do masowej publiki, po prostu brakuje. Oczywiście, nie mamy nadziei, że "A.P. Bio" kiedykolwiek będzie drugim "The Office" pod względem oglądalności. Liczymy raczej na drugie "Parks and Recreation" pod względem kreatywności. Ostatnie odcinki 1. serii zdecydowanie dawały na to nadzieję.

Materiałów promocyjnych 2. sezonu nie możemy wam niestety w tym momencie pokazać, bo zwyczajnie ich nie ma. Ale nawet nie wiedząc o nowych odcinkach kompletnie nic, wciąż na nie czekamy. Mamy też nadzieję, że ktoś przygarnie serial w Polsce i będzie pokazywać nowe odcinki tak jak Showmax, zaraz po amerykańskiej premierze. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA